Tussenwoning te koop: Ulgerkamp 10, Zwolle
Onder bod
KopenZwolleTussenwoningenUlgerkamp 10

Ulgerkamp 10

Gerenlanden, Zwolle

€ 435.000
Buurt Gerenlanden, ZwolleBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Jumbo op 249m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Ulgerkamp in Zwolle ademt rust en ruimte. Met 119 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een prettig thuis voor wie van een opgeruimde, groene omgeving houdt. De woning uit 1981 heeft energielabel C en staat te koop voor € 435.000. Dat is een marktconforme prijs, zeker gezien de gemiddelde verkoopprijs in de buurt rond de € 436.813 ligt. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Zwolle.

Buurt Gerenlanden: groen en kindvriendelijk

De buurt Gerenlanden is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er opvallend stil en veilig, met een park op loopafstand. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 8,25 en zegt: "Elk jaar burendag misschien wel beter uitleggen hoe je in de whatsapp groep komt." De buurt telt zo'n 3000 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen.

Leven in de straat: dagelijkse gemakken om de hoek

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Jumbo, die twee straten verder zit. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor de kleintjes is Kindcentrum De Wingerd naast de deur, en basisschool De Zuidster ligt om de hoek. Het park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Zwolle biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een paar kilometer afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ZuidZijde & NoordZijde Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 435.000
Prijs per m²€ 3.655
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte105m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtGerenlanden
WijkIttersum
GemeenteZwolle

Locatie

Ulgerkamp 10, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Aron
18-04-2025
Goede buurt

Elk jaar burendag misschien wel beter uitleggen hoe je in de whatsapp hroep komt

Buurt statistieken

Gegevens uit Gerenlanden

Inwoners3.000
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Gerenlanden

Woningvoorraad1.222
Gem. WOZ-waarde€ 363.000
Koopwoningen80%
Huurwoningen20%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Jumbo
Sellekamp 26
249m
Lidl
Van der Capellenstraat 45-47
706m
Albert Heijn
Pijmanstraat 18
921m

Scholen

64 binnen 5 km

Kindcentrum De Wingerd
Basisonderwijs · 178 leerlingen
149m
De Zuidster
Basisonderwijs · 85 leerlingen
217m
openbaar kindcentrum de Marshof
Basisonderwijs · 129 leerlingen
459m

Veelgestelde vragen

Over Ulgerkamp 10, Zwolle

Welk energielabel heeft Ulgerkamp 10?

De woning aan Ulgerkamp 10 in Zwolle heeft energielabel C.

Is € 435.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van € 435.000 ligt dicht bij de gemiddelde verkoopprijs van € 436.813 in de buurt. De woning is 119 m² groot, heeft energielabel C en een perceel van 105 m². Daarmee is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Gerenlanden om in te wonen?

Gerenlanden is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er is weinig criminaliteit en een park op loopafstand. Bewoners geven de buurt een 8,25 en waarderen de sociale contacten, al kan de burendag beter gecommuniceerd worden.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je Kindcentrum De Wingerd (149 m) en basisschool De Zuidster (217 m). Ook openbaar kindcentrum de Marshof (459 m) is dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je ongeveer 1,3 km reizen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Jumbo zit op 249 meter, de Lidl op 706 meter en Albert Heijn op 921 meter. Allemaal goed beloopbaar voor dagelijkse boodschappen.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. Het is een gemiddeld label voor een woning uit 1981. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar niet zo laag zijn als bij nieuwbouw.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation van Zwolle ligt op 4,1 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

ZuidZijde & NoordZijde Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.