Tussenwoning te koop: van der Lecklaan 3, Nieuwegein
Verkocht onder voorbehoud
KopenNieuwegeinTussenwoningenvan der Lecklaan 3

van der Lecklaan 3

Wijkersloot-West, Nieuwegein

€ 485.000
Buurt Wijkersloot-West, NieuwegeinBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 141m²
141m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Van der Lecklaan 3, Nieuwegein

Deze tussenwoning aan de Van der Lecklaan ademt de sfeer van de jaren zestig, met een flinke woonkamer en een praktische indeling. Met 141 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 172 vierkante meter is er ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op redelijke zuinigheid. De vraagprijs van €485.000 is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Nieuwegein.

Wijkersloot-West

De woning staat in de buurt Wijkersloot-West, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1600 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65-plusser is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: zowel gezinnen als ouderen wonen er.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de PLUS om de hoek (twee straten verder) of bij Boon's Markt. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Montessorischool De Vleugel en Beatrixschool, beide op tien minuten lopen. De gemeente Nieuwegein biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Keizer makelaars Nieuwegein op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 3.440
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte172m²
Bouwjaar1969
EnergielabelB
BuurtWijkersloot-West
WijkJutphaas Wijkersloot
GemeenteNieuwegein

Locatie

van der Lecklaan 3, Nieuwegein

Buurt statistieken

Gegevens uit Wijkersloot-West

Inwoners1.640
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Wijkersloot-West

Woningvoorraad725
Gem. WOZ-waarde€ 426.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

32 binnen 5 km

PLUS
Nedereind 10
397m
Boon's Markt
Makadocenter 2-5
423m
Albert Heijn
Muntplein 20
543m

Scholen

74 binnen 5 km

Montessorischool De Vleugel
Basisonderwijs · 284 leerlingen
697m
Beatrixschool, locatie Zuilenstein
Basisonderwijs · 224 leerlingen
742m
Vroonestein
Basisonderwijs · 198 leerlingen
770m

Veelgestelde vragen

Over van der Lecklaan 3, Nieuwegein

Welk energielabel heeft van der Lecklaan 3?

De woning aan van der Lecklaan 3 in Nieuwegein heeft energielabel B.

Is €485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €485.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €495.500 in de buurt. Ook is de gemiddelde vraagprijs per vierkante meter in Wijkersloot-West €3.378, terwijl deze woning uitkomt op ongeveer €3.440 per m². Dat is iets boven het gemiddelde, maar de woning is wel ruimer dan gemiddeld. De prijs lijkt marktconform.

Hoe is de buurt Wijkersloot-West om in te wonen?

Wijkersloot-West is een rustige wijk met veel eengezinswoningen (81% van de woningen). Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0. Het aantal misdrijven is met 62 relatief laag voor een wijk met 1.640 inwoners. De stedelijkheidsgraad is zeer hoog, maar de buurt oogt groen met parken op loopafstand.