Tussenwoning te koop: Van Egmondlaan 63, Wateringen
KopenWestlandTussenwoningenVan Egmondlaan 63

Van Egmondlaan 63

Vliettuinen, Westland

€ 540.000
Buurt Vliettuinen, WateringenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 133m²
55% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 135m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Van Egmondlaan 63 in Wateringen ademt rust en ruimte. Met 133 m² woonoppervlak is het een flink huis. De woning uit 1990 staat in een groene, kindvriendelijke buurt. De vraagprijs van €540.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Westland voor een vergelijking.

Vliettuinen: een groene, gezinsvriendelijke buurt

De buurt Vliettuinen is een rustige wijk met veel groen en speelplekken. Het is een echte gezinsbuurt: meer dan de helft van de huishoudens heeft kinderen. De sfeer is gemoedelijk, met ruime opzet en veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 135 meter. Ook de Jumbo is dichtbij, op 142 meter. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla op 5 minuten lopen en de Pieter van der Plas School op 7 minuten. De gemeente Westland biedt verder volop voorzieningen, van sportclubs tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rijnpoort Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 540.000
Prijs per m²€ 4.060
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar1990
BuurtVliettuinen
WijkWateringen
GemeenteWestland

Locatie

Van Egmondlaan 63, Wateringen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vliettuinen

Inwoners3.505
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Vliettuinen

Woningvoorraad1.381
Gem. WOZ-waarde€ 461.000
Koopwoningen80%
Huurwoningen20%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Albert Heijn
Struyck van Bergenstraat 2
135m
Jumbo
Vliethof 6
142m
SPAR express
Oosteinde 70 B
561m

Scholen

19 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
459m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
580m
WSKO Mariaschool
Basisonderwijs · 285 leerlingen
801m

Veelgestelde vragen

Over Van Egmondlaan 63, Wateringen

Is de vraagprijs van €540.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €540.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, die €484.000 bedraagt. Maar deze woning is met 133 m² ook 55% groter dan het buurtgemiddelde van 86 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €4.060, wat lager is dan het gemiddelde van €4.360 in de buurt. Dus voor de extra ruimte betaal je relatief minder per m².

Hoe is de buurt Vliettuinen om in te wonen?

Vliettuinen is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (zeer stedelijk), maar de buurt oogt ruim. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park. Het aantal misdrijven is laag (59 per jaar), wat bijdraagt aan een veilig gevoel.