Tussenwoning te koop: Vedergras 11, Houten
Onder bod
KopenHoutenTussenwoningenVedergras 11

Vedergras 11

Grassen, Houten

€ 540.000
Buurt Grassen, HoutenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
AI-samenvatting

Rustig wonen in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Vedergras 11 in Houten voelt meteen vertrouwd. De straat is rustig, met veel groen en speelplekken voor kinderen. Met 97 m² woonoppervlak en een perceel van 130 m² is het een fijne plek voor wie wat ruimte zoekt. De woning uit 2001 is goed onderhouden en heeft een prettige indeling. Voor 540.000 euro is dit een marktconforme prijs voor tussenwoningen in Houten.

De buurt Grassen

De buurt Grassen is een rustige, groene wijk in Houten Zuid-Oost. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,01. Een bewoner zegt: "We nemen pakjes aan van elkaar, groeten elkaar, zo nu en dan praten we met elkaar, gingen op kraambezoek, Buurtfeest." Een ander noemt het "Goed, alles is voldoende." De buurt telt ruim 2000 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn of Hoogvliet, beide om de hoek op 566 meter. Basisschool Aventurijn zit op 160 meter lopen. De Fontein Houten en RKBS de Vlinder zijn ook dichtbij. Het treinstation van Houten is op 1,4 km, dus een trein naar Utrecht pak je zo. De gemeente Houten biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huis & Hart Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 540.000
Prijs per m²€ 5.567
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar2001
BuurtGrassen
WijkHouten Zuid-Oost
GemeenteHouten

Locatie

Vedergras 11, Houten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.6
R.
10-09-2024
Redelijk normale buurt

We nemen pakjes aan van elkaar, groeten elkaar, zo nu en dan praten we met elkaar, gingen op kraambezoek, Buurtfeest, Af en toe op bezoek, Delen/ruilen de krant we lopen alleen de deur niet plat.

8.4
Kaila Van der Weijden
14-10-2023
Goed

Goed, alles is voldoende

Buurt statistieken

Gegevens uit Grassen

Inwoners2.030
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Cardo 12
566m
Hoogvliet
Cardo 10
566m
Jumbo
Odijkseweg 57A
1967m

Scholen

28 binnen 5 km

Basisschool Aventurijn
Basisonderwijs · 415 leerlingen
160m
De Fontein Houten
Basisonderwijs · 258 leerlingen
309m
RKBS de Vlinder
Basisonderwijs · 284 leerlingen
536m

Veelgestelde vragen

Over Vedergras 11, Houten

Is 540.000 euro een realistische prijs voor deze tussenwoning?

De vraagprijs van 540.000 euro voor een tussenwoning uit 2001 met 97 m² woonoppervlak en 130 m² perceel is marktconform voor Houten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de rustige buurt Grassen in Houten. Het treinstation van Houten is op 1,4 km afstand. De buurt is goed bereikbaar, maar blijft rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Aventurijn zit op 160 meter, De Fontein Houten op 309 meter en RKBS de Vlinder op 536 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij, zoals op 0,9 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Houten of Utrecht, op 3,4 km.