Tussenwoning te koop: Verisstraat 8, Hoofddorp
KopenHaarlemmermeerTussenwoningenVerisstraat 8

Verisstraat 8

Hoofddorp Centrum Oost, Haarlemmermeer

€ 615.000
Buurt Hoofddorp Centrum Oost, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 141m²
141m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Hoofddorp

Deze tussenwoning aan de Verisstraat 8 in Hoofddorp is een fijne plek om te settelen. Met 141 m² woonoppervlak en een perceel van 155 m² is er genoeg ruimte voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €615.000 is scherp vergeleken met andere tussenwoningen in Haarlemmermeer, waar de gemiddelde vraagprijs hoger ligt.

De buurt: Hoofddorp Centrum Oost

De woning ligt in de buurt Hoofddorp Centrum Oost, een levendige wijk met ruim 5.400 inwoners. De buurt kent een mix van gezinnen en alleenstaanden, en de woningvoorraad bestaat voor bijna tweederde uit eengezinswoningen. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH XL, op tien minuten lopen. Ook de Lidl en Ekoplaza zijn om de hoek. Kindcentrum Natuurlijk! is een basisschool op loopafstand, en de Rooms Katholieke Basisschool Klimop is twee straten verder. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder volop voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Snoep Makelaardij. De prijs ligt opvallend lager dan het buurtgemiddelde, wat het een interessante optie maakt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 615.000
Prijs per m²€ 4.362
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte155m²
Bouwjaar1986
EnergielabelB
BuurtHoofddorp Centrum Oost
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Verisstraat 8, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Oost

Inwoners5.440
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Oost

Woningvoorraad2.404
Gem. WOZ-waarde€ 460.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

24 binnen 5 km

AH XL
Burg van Stamplein 270
1027m
Lidl
Marktplein 15-19
1091m
Ekoplaza
Marktplein 25A
1150m

Scholen

39 binnen 5 km

Kindcentrum Natuurlijk!
Basisonderwijs · 173 leerlingen
591m
School voor Speciaal Basisonderwijs Dr JP Heije
Speciaal onderwijs · 131 leerlingen
681m
Rooms Katholieke Basisschool Klimop
Basisonderwijs · 401 leerlingen
940m

Veelgestelde vragen

Over Verisstraat 8, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Verisstraat 8?

De woning aan Verisstraat 8 in Hoofddorp heeft energielabel B.

Is €615.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €615.000 is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in de buurt. In Hoofddorp Centrum Oost ligt de gemiddelde vraagprijs op €823.500, en de mediaan op €724.500. De woning is dus scherp geprijsd, mogelijk omdat de markt in deze buurt wat ruimer is.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1986?

Een woning uit 1986 is inmiddels bijna 40 jaar oud. Dat betekent dat je rekening moet houden met periodiek onderhoud aan bijvoorbeeld dak, kozijnen en installaties. Het energielabel B is redelijk, maar niet top.