Tussenwoning te koop: Vlasrootsingel 9, Heythuysen
17 uur geleden ontdekt
KopenLeudalTussenwoningenVlasrootsingel 9

Vlasrootsingel 9

Kern Heythuysen, Leudal

€ 438.500
Buurt Kern Heythuysen, HeythuysenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 163m²
163m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Heythuysen

Deze tussenwoning aan de Vlasrootsingel in Heythuysen ademt rust en ruimte. Met 163 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 268 vierkante meter is het een flinke woning voor wie van leefruimte houdt. De woning uit 1997 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €438.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Leudal.

De buurt Kern Heythuysen

Kern Heythuysen is een dorpse wijk met een mix van inwoners. Van de 5.780 inwoners is een derde 65 jaar of ouder, maar ook gezinnen met kinderen zijn volop aanwezig. De buurt heeft een dorps karakter, met veel eengezinswoningen (76%) en een hoog percentage koopwoningen (68%). De buurt Kern Heythuysen is rustig en groen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Lidl om de hoek (362 meter) of bij de Aldi (468 meter). Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo op 596 meter ook een optie. Kinderen kunnen naar basisschool De Neerakker (715 meter) of naar het voortgezet onderwijs op Sint Ursula Heythuysen (570 meter). De gemeente Leudal biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 438.500
Prijs per m²€ 2.690
Woonoppervlakte163m²
Perceeloppervlakte268m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtKern Heythuysen
WijkHeythuysen
GemeenteLeudal

Locatie

Vlasrootsingel 9, Heythuysen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Heythuysen

Inwoners5.780
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Lidl
Schoolstraat 2
362m
Aldi
Dorpstraat 22
468m
Jumbo
Dorpstraat 57b
596m

Scholen

7 binnen 5 km

Sint Ursula Heythuysen
Voortgezet onderwijs · 471 leerlingen
570m
Basisschool De Neerakker
Basisonderwijs · 338 leerlingen
715m
Basisschool De Zjwiek
Basisonderwijs · 302 leerlingen
2489m

Veelgestelde vragen

Over Vlasrootsingel 9, Heythuysen

Welk energielabel heeft Vlasrootsingel 9?

De woning aan Vlasrootsingel 9 in Heythuysen heeft energielabel B.

Is €438.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €438.500 is marktconform voor een tussenwoning van 163 m² met energielabel B in Heythuysen. De woning heeft een ruim perceel van 268 m² en is gebouwd in 1997, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van Heythuysen?

Heythuysen ligt in de gemeente Leudal, in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, in Kern Heythuysen vind je op loopafstand supermarkten zoals Lidl (362 m), Aldi (468 m) en Jumbo (596 m). Ook zijn er basisscholen en een middelbare school binnen 1 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met lagere energiekosten dan woningen met een lager label. Het is geen A-label, maar ook geen energieslurper.