Tussenwoning te koop: Vlissingsestraat 115, Oost-Souburg
KopenVlissingenTussenwoningenVlissingsestraat 115

Vlissingsestraat 115

Kern Oost-Souburg Oost, Vlissingen

€ 375.000
Buurt Kern Oost-Souburg Oost, Oost-SouburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 229m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Oost-Souburg

Deze tussenwoning aan de Vlissingsestraat in Oost-Souburg is een prettig verrassend aanbod. Met een woonoppervlak van 118 m² en een perceel van 178 m² biedt het meer ruimte dan je op het eerste gezicht zou verwachten. De woning uit 2015 heeft energielabel A+, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor tussenwoningen in Vlissingen.

De buurt Kern Oost-Souburg Oost

De buurt Kern Oost-Souburg Oost is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 893 woningen is 79% eengezins en 53% koop. De buurt telt 1.620 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek (229 m) of de Jumbo twee straten verder (462 m). Basisschool De Parelburcht zit op loopafstand (237 m), en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 1,2 km. De gemeente Vlissingen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Schrijver Versluys Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 3.178
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte178m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA+
GemeenteVlissingen

Locatie

Vlissingsestraat 115, Oost-Souburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Oost-Souburg Oost

Inwoners1.620
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Aldi
Vlissingsestraat 1
229m
Jumbo
Oranjeplein 72
462m
AH XL
Gildeweg 6
1306m

Scholen

42 binnen 5 km

De Parelburcht
Basisonderwijs · 224 leerlingen
237m
Archipelschool Tweemaster-Kameleon
Basisonderwijs · 239 leerlingen
890m
Graaf Jan van Nassau School voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 132 leerlingen
1012m

Veelgestelde vragen

Over Vlissingsestraat 115, Oost-Souburg

Welk energielabel heeft Vlissingsestraat 115?

De woning aan Vlissingsestraat 115 in Oost-Souburg heeft energielabel A+.

Is €375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor een tussenwoning van 118 m² met energielabel A+ in Oost-Souburg. De woning is relatief nieuw (2015) en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. De woning heeft een lage energiebehoefte, wat resulteert in lage stookkosten. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens, maar je kunt rekenen op een efficiënte woning.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige buurt met goede voorzieningen op loopafstand. De Aldi is op 229 meter, basisschool De Parelburcht op 237 meter en het treinstation op 1,2 km. Ook een park of plantsoen is op 200 meter.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn in totaal 45 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. De buurt oogt rustig en is vooral gericht op gezinnen.

Hoe groot is de tuin?

Het perceel is 178 m², wat ruim is voor een tussenwoning. De exacte indeling van de tuin staat niet in de advertentie, maar je hebt een flinke buitenruimte.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Parelburcht (237 m) en Archipelschool Tweemaster-Kameleon (890 m). Voortgezet onderwijs is op 2,6 km afstand.

Schrijver Versluys Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Schrijver Versluys Makelaars
schrijverversluys.nl
Bekijk
Schrijver Versluys Makelaars
funda.nl
Bekijk
Schrijver Versluys Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

5 woningen in de buurt Kern Oost-Souburg Oost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appVlissingsestraat 115, Oost-Souburg
Bekijk