Tussenwoning te koop: Voltaweg 10, Breda
Verkocht onder voorbehoud
KopenBredaTussenwoningenVoltaweg 10

Voltaweg 10

Doornbos-Linie, Breda

€ 337.500
Buurt Doornbos-Linie, BredaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 277m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een opvallend rustige tussenwoning in Breda

Deze tussenwoning aan de Voltaweg 10 staat in een rustige straat in de buurt Doornbos-Linie. Met 75 m² woonoppervlak en een perceel van 118 m² is het een compacte woning met een fijne tuin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft energiekosten. De vraagprijs van €337.500 is aan de scherpe kant vergeleken met andere tussenwoningen in Breda.

Buurt Doornbos-Linie: rustig en groen

De buurt Doornbos-Linie is een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is opzich een prima buurt maar rondom de winkels is het soms onveilig." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar de sfeer is toch ontspannen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (277 m) of de SPAR express (411 m). Kinderen kunnen naar de Islamitische Basisschool Okba Ibnoe Nafi (355 m) of Kbs De Liniedoorn (553 m). Het treinstation ligt op 2 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De gemeente Breda biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar Sander aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 337.500
Prijs per m²€ 4.500
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte118m²
Bouwjaar1955
EnergielabelB
BuurtDoornbos-Linie
WijkBreda noord
GemeenteBreda

Locatie

Voltaweg 10, Breda

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Lieke
27-06-2024
Prima maar kan beter

Het is opzich een prima buurt maar rondom de winkels is het soms onveilig. Er staan soms figuren die meisjes iets te interessant vinden

Buurt statistieken

Gegevens uit Doornbos-Linie

Inwoners4.715
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Doornbos-Linie

Woningvoorraad2.306
Gem. WOZ-waarde€ 286.000
Koopwoningen35%
Huurwoningen65%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Jumbo
Baliendijk 20
277m
SPAR express
Nieuwe Kadijk 25
411m
AH to go
Gravinnen van Nassauboulevard 45 46
705m

Scholen

66 binnen 5 km

Islamitische Basisschool Okba Ibnoe Nafi
Basisonderwijs · 341 leerlingen
355m
Newmancollege
Voortgezet onderwijs · 1377 leerlingen
491m
Kbs De Liniedoorn
Basisonderwijs · 100 leerlingen
553m

Veelgestelde vragen

Over Voltaweg 10, Breda

Welk energielabel heeft Voltaweg 10?

De woning aan Voltaweg 10 in Breda heeft energielabel B.

Is €337.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €337.500 ligt 31% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€488.643). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €437.068, dus deze woning is relatief scherp geprijsd. Houd er rekening mee dat de oppervlakte (75 m²) kleiner is dan het buurtgemiddelde (103 m²).

Hoe is de buurt Doornbos-Linie om in te wonen?

Doornbos-Linie is een rustige, groene buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. Een bewoner noemt het een prima buurt, maar merkt op dat het rondom de winkels soms onveilig aanvoelt. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, maar oogt toch ontspannen.