Tussenwoning te koop: Voornsestraat 47, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagTussenwoningenVoornsestraat 47

Voornsestraat 47

Duindorp, Den Haag

€ 550.000
Buurt Duindorp, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Hoogvliet op 176m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Duindorp

Deze tussenwoning aan de Voornsestraat 47 in Duindorp ademt de sfeer van een echte jaren '20-woning, met een flinke woonoppervlakte van 111 m². Het energielabel B is een mooie plus voor een woning uit 1925. De vraagprijs van €550.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een tussenwoningen in Den Haag ligt lager, maar deze woning is ook bovengemiddeld groot.

Duindorp: sociaal en direct aan zee

Duindorp is een buurt met een sterk gemeenschapsgevoel. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "Een hele sociale wijk waar mensen naar elkaar om kijken en elkaar helpen. Soms wassen mensen elkaars auto, repareren ze fietsen, spontane cadeautjes. Hulp als er iets is." Het grootste voordeel: "direct aan strand en zee en het prachtige Westduingebied." In de buurt wonen relatief veel gezinnen, en de inkomens zijn doorsnee. Bekijk ook de buurt Duindorp voor meer cijfers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet, die om de hoek zit. Ook zijn er Albert Heijn en Jumbo op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is basisschool De Parachute twee straten verder, en ook de andere basisscholen en het voortgezet onderwijs zijn goed bereikbaar. Het strand en de duinen liggen op loopafstand. Meer over de omgeving lees je op de pagina over de gemeente Den Haag.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Dekker Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 4.955
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte74m²
Bouwjaar1925
EnergielabelB
BuurtDuindorp
WijkDuindorp
GemeenteDen Haag

Locatie

Voornsestraat 47, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Maite
13-08-2023
Sociaal en direct aan zee

Een hele sociale wijk waar mensen naar elkaar om kijken en elkaar helpen. Soms wassen mensen elkaars auto, repareren ze fietsen, spontane cadeautjes. Hulp als er iets is. Enige nadeel: veel vuurwerk met oudjaar. Goedkope supermarkt in de wijk. Er mag nog meer groen komen en beter OV naar stad. Grootste voordeel: direct aan strand en zee en het prachtige Westduingebied!

Buurt statistieken

Gegevens uit Duindorp

Inwoners5.790
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Duindorp

Woningvoorraad2.839
Gem. WOZ-waarde€ 331.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

57 binnen 5 km

Hoogvliet
Tesselseplein 37
176m
Albert Heijn
Fahrenheitstraat 709
1200m
Albert Heijn
Willem de Zwijgerlaan 51
1221m

Veelgestelde vragen

Over Voornsestraat 47, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Voornsestraat 47?

De woning aan Voornsestraat 47 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €550.000 is de hoogste van de vier koopwoningen die nu in Duindorp te koop staan. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €368.500, maar deze woning is met 111 m² ook 41% groter dan het buurtgemiddelde van 79 m². De prijs per m² is met €4.954 iets boven het gemiddelde van €4.594. Of de prijs realistisch is, hangt af van de waarde die je hecht aan de ligging en de extra ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid van Duindorp?

Duindorp ligt aan de kust, op loopafstand van strand en duinen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6 km afstand, dus voor openbaar vervoer naar de stad ben je aangewezen op buslijnen. De omgevingsadressendichtheid is 2.407, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Deze woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 14,3% van de koopwoningen label A of A+, en 28,6% label C. De meeste woningen (42,9%) hebben een lager label dan C. Met label B kun je de stookkosten relatief laag houden, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Parachute (op 0,4 km) en WSKO Basisschool De Hofvilla. Voor voortgezet onderwijs is het Sint-Maartenscollege op 1,3 km afstand. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 0,4 km.

Hoe is de veiligheid in Duindorp?

In de CBS-data over Duindorp worden 206 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een buurt van deze omvang. Bewoners geven in een review aan dat er met oudjaar veel vuurwerk is, maar verder geen noemenswaardige onveiligheid.

Wat is de ligging ten opzichte van voorzieningen?

De Hoogvliet-supermarkt is op 176 meter, dus om de hoek. Ook zijn er Albert Heijn en Jumbo op ongeveer 1,2 km. Een restaurant en een park of plantsoen zijn op 0,3 km. De bibliotheek is op 1,9 km en de huisartsenpraktijk op 1,4 km. Kortom, dagelijkse voorzieningen zijn goed bereikbaar.