Tussenwoning te koop: Waterfront 395, Eindhoven
KopenEindhovenTussenwoningenWaterfront 395

Waterfront 395

Waterrijk, Eindhoven

€ 800.000
Buurt Waterrijk, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 170m²
170m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Waterfront 395, Eindhoven

Deze tussenwoning uit 2019 ligt aan het water in de rustige buurt Waterrijk. Met 170 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige, moderne woning. De prijs van €800.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Eindhoven.

Buurt Waterrijk

Waterrijk is een groene, kindvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Ik kijk op het water gelukkig en woon in een fijne straat met oplettende buren, we helpen elkaar." Een ander noemt: "Buurt gaat sinds paar jaar achteruit. Wordt gestolen en eigendommen vernield." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt gemiddeld een 7,6. De meeste huishoudens hebben kinderen, en de buurt Waterrijk heeft een gematigde stedelijkheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek, of twee straten verder naar de Albert Heijn. Ook de Lidl is dichtbij. Kinderen kunnen naar basisschool de St@rtbaan, tien minuten lopen, of naar 't Slingertouw, iets verderop. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Eindhoven biedt ruime voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HuisPortaal op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 800.000
Prijs per m²€ 4.706
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte83m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtWaterrijk
WijkMeerhoven
GemeenteEindhoven

Locatie

Waterfront 395, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.0
Antoinette
23-12-2024
Saai blokkendoos woningen

Ik kijk op het water gelukkig en woon in een fijne straat met oplettende buren,we helpen elkaar. De mensen zouden wél beter hun straatje kunnen onderhouden en fietsen in stalling zetten ipv bij deur

8.1
Mvr A
22-10-2023
Mijn buurt

Buurt gaat sinds paar jaar achteruit.Wordt gestolen en eigendommen vernield.Men houdt Voorstraat minder of niet goed bij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Waterrijk

Inwoners2.565
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Jumbo
Meerwater 8
630m
Albert Heijn
Meerzand 6
738m
Lidl
Meerplein 71
761m

Scholen

45 binnen 5 km

SALTO-basisschool de St@rtbaan
Basisonderwijs · 523 leerlingen
894m
Basisschool 't Slingertouw
Basisonderwijs · 863 leerlingen
1074m
Openbare Basisschool Dick Bruna
Basisonderwijs · 790 leerlingen
1324m

Veelgestelde vragen

Over Waterfront 395, Eindhoven

Welk energielabel heeft Waterfront 395?

De woning aan Waterfront 395 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €800.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €800.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Waterrijk, maar de woning is groot (170 m²), modern (2019) en heeft energielabel A. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform.

Hoe is de buurt Waterrijk om in te wonen?