Tussenwoning te koop: Wethouder Fischerplantsoen 1, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagTussenwoningenWethouder Fischerplantsoen 1

Wethouder Fischerplantsoen 1

Singels, Den Haag

€ 575.000
Buurt Singels, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Singels

Deze tussenwoning aan het Wethouder Fischerplantsoen in de wijk Ypenburg ademt rust en ruimte. Met 152 m² woonoppervlak en een perceel van 182 m² is het een fijne plek voor wie graag binnen en buiten leeft. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €575.000 is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag.

De buurt Singels

Singels is een groene, rustige buurt in Ypenburg, met veel eengezinswoningen en gezinnen. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 6,9. Een bewoner zegt: "." De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5, wat past bij het gezinskarakter. Meer weten? Bekijk de buurt Singels.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel brood bij de Jumbo om de hoek (376 m) of de Hoogvliet (409 m). Voor de kinderen is er kinderdagverblijf op 500 m en basisscholen zoals Kindcentrum Regenboog (2,2 km) en IKC Bernadette Maria (2,3 km). Het park of plantsoen ligt op 200 m. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Gulden Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 januari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 3.783
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte182m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtSingels
WijkYpenburg
GemeenteDen Haag

Locatie

Wethouder Fischerplantsoen 1, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
eymen
22-08-2024
.

.

Buurt statistieken

Gegevens uit Singels

Inwoners5.495
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Singels

Woningvoorraad2.015
Gem. WOZ-waarde€ 427.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

55 binnen 5 km

Jumbo
Oude Kustlijn 6
376m
Hoogvliet
Oude Kustlijn 82
409m
SPAR express
Brasserskade 225
1315m

Scholen

56 binnen 5 km

't Kraaienest
Speciaal onderwijs · 67 leerlingen
1151m
Herman Broerenschool
Speciaal onderwijs · 57 leerlingen
1957m
Kindcentrum Regenboog
Basisonderwijs · 273 leerlingen
2229m

Veelgestelde vragen

Over Wethouder Fischerplantsoen 1, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Wethouder Fischerplantsoen 1?

De woning aan Wethouder Fischerplantsoen 1 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €575.000 is marktconform. In de buurt Singels ligt de gemiddelde vraagprijs van koopwoningen op €605.000, met een gemiddelde prijs per m² van €3.940. Deze woning heeft 152 m², wat neerkomt op ongeveer €3.783 per m². De mediaanprijs in de buurt is ook €605.000, dus deze woning zit aan de onderkant van het segment.

Hoeveel woningen staan er te koop in Singels?

Op dit moment staan er twee koopwoningen te koop in Singels, waaronder deze. De gemiddelde vraagprijs is €605.000, met een minimumprijs van €575.000 en een maximum van €635.000. De gemiddelde oppervlakte is 154 m², dus deze woning is met 152 m² iets kleiner dan gemiddeld.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A en 16,7% label A+, dus deze woning zit in de zuinige categorie.

Hoe is de bereikbaarheid van Singels met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,6 km afstand, dus je bent even onderweg met de fiets of auto. De omgevingsadressendichtheid is 1.667, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er veel gezinnen in de buurt?

Ja, Singels heeft een gezinsvriendelijk karakter. Van de 2.015 woningen is 75% eengezinswoning en 61% is koop. Er wonen 1.045 huishoudens met kinderen en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,5. De leeftijdsgroep 45-65 jaar is het grootst, maar er zijn ook veel kinderen (0-15 jaar: 945).

Wat voor supermarkten en scholen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je Jumbo (376 m) en Hoogvliet (409 m). Voor scholen moet je iets verder: basisscholen zoals Kindcentrum Regenboog (2,2 km) en IKC Bernadette Maria (2,3 km). Er is ook een kinderdagverblijf op 500 m. Het voortgezet onderwijs ligt op 1,3 km.

Hoe veilig is de buurt Singels?

In de buurt zijn in totaal 131 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze grootte. De buurt oogt rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Voor specifieke veiligheidscijfers kun je de politiegegevens raadplegen.