Tussenwoning te koop: Wethouder G.Mulderstraat 11, Beerta
KopenOldambtTussenwoningenWethouder G.Mulderstraat 11

Wethouder G.Mulderstraat 11

Beerta-Centrum-West, Oldambt

€ 239.500
Buurt Beerta-Centrum-West, BeertaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze tussenwoning in Beerta heeft een energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 122 m² woonoppervlak en een perceel van 165 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €239.500 is marktconform voor tussenwoningen in Oldambt.

Buurt Beerta-Centrum-West

Beerta-Centrum-West is een rustige buurt met veel oudere inwoners: 135 van de 330 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt oogt groen en dorps. De buurt Beerta-Centrum-West heeft een lage stedelijkheidsgraad, met een omgevingsadressendichtheid van 308 adressen per km².

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR op 2,2 km afstand, of bij PLUS op 4,5 km. Kindcentrum de Uilenburcht (basisonderwijs) ligt op loopafstand, op 367 meter. Ook kinderdagverblijf en huisartsenpraktijk zijn om de hoek. De gemeente Oldambt biedt voorzieningen zoals een bibliotheek op 2,2 km en een restaurant op 600 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Dick Baar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 239.500
Prijs per m²€ 1.963
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte165m²
Bouwjaar1975
EnergielabelA
BuurtBeerta-Centrum-West
WijkBeerta
GemeenteOldambt

Locatie

Wethouder G.Mulderstraat 11, Beerta

Buurt statistieken

Gegevens uit Beerta-Centrum-West

Inwoners330
Mannen42%
Vrouwen59%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Hoofdweg 123
2243m
PLUS
Jachtlaan 11
4494m
Albert Heijn
Beertsterweg 1D
4948m

Scholen

8 binnen 5 km

Kindcentrum de Uilenburcht
Basisonderwijs · 117 leerlingen
367m
Kindcentrum De Bouwsteen
Basisonderwijs · 112 leerlingen
1127m
Openbare Basisschool de Kleine Dollard
Basisonderwijs · 160 leerlingen
4437m

Veelgestelde vragen

Over Wethouder G.Mulderstraat 11, Beerta

Welk energielabel heeft Wethouder G.Mulderstraat 11?

De woning aan Wethouder G.Mulderstraat 11 in Beerta heeft energielabel A.

Is €239.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €239.500 is marktconform voor een tussenwoning in Beerta met energielabel A en 122 m² woonoppervlak. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent lagere energiekosten.

Hoe is de buurt Beerta-Centrum-West om in te wonen?

Beerta-Centrum-West is een rustige, dorpse buurt met veel oudere bewoners. De omgevingsadressendichtheid is laag (308 per km²), wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt oogt groen en veilig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, Kindcentrum de Uilenburcht (basisonderwijs) ligt op 367 meter afstand, dus op loopafstand. Ook Kindcentrum De Bouwsteen (1,1 km) en Openbare Basisschool de Kleine Dollard (4,4 km) zijn in de omgeving. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Winschoten, op 6,3 km.