Tussenwoning te koop: Wittelaan 4A, Wassenaar
KopenWassenaarTussenwoningenWittelaan 4A

Wittelaan 4A

Kerkehout, Wassenaar

€ 1.150.000
Buurt Kerkehout, WassenaarBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 257m²
257m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene oase

Deze tussenwoning aan de Wittelaan in Wassenaar is een echte verrassing. Met 257 m² woonoppervlak en een perceel van 350 m² biedt het alle ruimte voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De woning uit 2003 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van €1.150.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere tussenwoningen in Wassenaar.

Buurt Kerkehout: rustig en groen

De buurt Kerkehout is een groene oase, vlakbij de Duivenvoordsepolder. Het is er rustig, maar een bewoner merkt op: 'knus gezellig, maar totaal geen winkelvoorzieningen'. De bevolking is gemiddeld ouder, met veel 65-plussers. De woningen zijn overwegend eengezinswoningen (79%), en 30% is koop. Het is een buurt waar je de auto pakt voor de boodschappen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de SPAR express, om de hoek op 1,5 km. Voor de wekelijkse boodschappen is de PLUS op 1,6 km een optie. Kinderen gaan naar de Bloemcampschool, twee straten verder op 600 meter. Voor de middelbare school is het Veurs Lyceum op 2,6 km een goede keuze. De gemeente Wassenaar biedt een rustige, groene woonomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gravestate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 4.475
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte350m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtKerkehout
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Wittelaan 4A, Wassenaar

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.9
Jaap van wissen
14-03-2025
knus gezellig, maar totaal geen winkel voorzieningen en dat terwijl 25% ouder is dan 65 jaar.

achteruit gegaan, totaal geen middenstand of kleine winkel voor eerste levens behoefte. Alles moet ja halen met de auto of in Wassenaar dorp 7 kilometer verder of in Mariahoeve Den Haag. ook geen goede fietsverbinding door het groen via de weilanden naar Mariahoeve De buurt ligt in een groene Oase tegen de duivenvoordsepolder. Veiligheid, mensen scheuren met hun auto's op onverantwoorde wijze door de straten Hygiene op veel plekken last van Hondestront Huisvesting 2 straten moeten nodig herbouwd worden Jacobastraat en Adraina straat, huizen zijn honderd jaar oud, slecht geïsoleerd en niet goed geïsoleerd en veel te klein. Bereikbaar openbaar vervoer met een bus die langs de Rijksstraatweg rijd van Den Haag naar Haarlem visa versa. Een optie moet zijn randstadverkeer met een bus vanaf station Mariahoeve, die via de wittenburgerweg langs het Kerkehout rijd en weer aansluit oud route zodat je ook makkelijk mijn het treinstation Mariahoeve de tram lijn 6 komt om die naar de stad te nemen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kerkehout

Inwoners1.095
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

39 binnen 5 km

SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
1486m
PLUS