Twee-onder-één-kap te koop: Vijverweg 23, Wassenaar

Vijverweg 23

De Kieviet, Wassenaar

€ 1.795.000
Buurt De Kieviet, WassenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 234m²
234m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Wassenaar

Deze karakteristieke woning uit 1929 ademt rust en ruimte. Met 234 m² woonoppervlak en een perceel van 701 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk eens met andere twee onder een kapwoningen in Wassenaar.

De Kieviet: een rustige, groene buurt

De woning staat in buurt De Kieviet, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt zo'n 1.300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud. Het is een typische gezinsbuurt: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 84% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en weinig voorzieningen in de directe omgeving, wat bijdraagt aan de rust.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, SPAR express, ligt op bijna 3 km afstand. Ook PLUS en Albert Heijn zijn op loopafstand? Nee, ze liggen op ruim 3 km. Wel is de Kievietschool om de hoek (230 m). De Bloemcampschool (basisonderwijs) ligt op 10 minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Rijnlands Lyceum Wassenaar, op 2,3 km. De gemeente Wassenaar biedt verder rust en ruimte.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buise Doedijns Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.795.000
Prijs per m²€ 7.671
Woonoppervlakte234m²
Perceeloppervlakte701m²
Bouwjaar1929
EnergielabelE
BuurtDe Kieviet
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Vijverweg 23, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Kieviet

Inwoners1.300
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

27 binnen 5 km

SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
2780m
PLUS
Ursulaland 70-84
3073m
Albert Heijn
Theo Mann-Bouwmeesterlaan 9
3145m

Scholen

23 binnen 5 km

Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
231m
Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
983m
Rijnlands Lyceum Wassenaar
Voortgezet onderwijs · 1075 leerlingen
2353m

Veelgestelde vragen

Over Vijverweg 23, Wassenaar

Welk energielabel heeft Vijverweg 23?

De woning aan Vijverweg 23 in Wassenaar heeft energielabel E.

Is €1.795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.795.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Wassenaar, maar het woonoppervlak van 234 m² en het perceel van 701 m² zijn fors. De woning heeft energielabel E, wat hogere stookkosten betekent. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen zijn op afstand. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,7 km. Met de auto ben je snel op de snelweg, maar exacte afstanden worden niet genoemd. De omgevingsadressendichtheid is laag (269), wat duidt op een landelijke setting.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de Kievietschool (basisonderwijs) ligt op 230 meter afstand. De Bloemcampschool (basisonderwijs) is op 983 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Rijnlands Lyceum Wassenaar op 2,3 km. Er zijn in totaal 23 scholen binnen 5 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan gemiddeld. Je kunt hogere energiekosten verwachten. Het is niet bekend of er al isolatie of dubbel glas aanwezig is. Een label E vraagt om aandacht voor verduurzaming.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1929?

Een woning uit 1929 kan karakteristieke elementen hebben, maar ook verouderde installaties. Denk aan leidingen, elektra en isolatie.

Zijn er supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR express op 2,8 km. Ook PLUS (3,1 km) en Albert Heijn (3,1 km) zijn op fietsafstand. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus aangewezen op de auto of fiets.