Tussenwoning te koop: Zonnedauwhof 12, Nuenen

Zonnedauwhof 12

Nuenen-Zuid, Nuenen, Gerwen en Nederwetten

€ 635.000
Buurt Nuenen-Zuid, NuenenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 457m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Nuenen-Zuid

Deze tussenwoning aan de Zonnedauwhof 12 ademt een fijne, rustige sfeer. Met 176 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 272 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1975. De vraagprijs van €635.000 is marktconform voor tussenwoningen in Nuenen, Gerwen en Nederwetten.

De buurt Nuenen-Zuid

Nuenen-Zuid is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 7000 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving. De buurt Nuenen-Zuid heeft een matige stedelijkheid (3 op een schaal van 5), wat zorgt voor een prettige balans tussen rust en voorzieningen.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je Albert Heijn, Lidl en Aldi voor de dagelijkse boodschappen. Basisscholen zoals Eenbes brede school De Wentelwiek en Brainportschool De Dassenburcht zijn op loopafstand. Het Nuenens College voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. De gemeente Nuenen, Gerwen en Nederwetten biedt verder voldoende groen en rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maas Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 635.000
Prijs per m²€ 3.608
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte272m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtNuenen-Zuid
WijkNuenen
GemeenteNuenen, Gerwen en Nederwetten

Locatie

Zonnedauwhof 12, Nuenen

Buurt statistieken

Gegevens uit Nuenen-Zuid

Inwoners7.075
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Albert Heijn
Parkstraat 22
457m
Lidl
Hoge Brake 8
545m
Aldi
Parkhof 13
564m

Scholen

38 binnen 5 km

Eenbes brede school De Wentelwiek
Basisonderwijs · 263 leerlingen
479m
Nuenens College
Voortgezet onderwijs · 725 leerlingen
588m
Brainportschool De Dassenburcht
Basisonderwijs · 403 leerlingen
778m

Veelgestelde vragen

Over Zonnedauwhof 12, Nuenen

Welk energielabel heeft Zonnedauwhof 12?

De woning aan Zonnedauwhof 12 in Nuenen heeft energielabel C.

Is €635.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €635.000 is marktconform voor een tussenwoning van 176 m² in Nuenen-Zuid. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C en het bouwjaar 1975 zijn meegenomen in de prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van Nuenen-Zuid?

Nuenen-Zuid is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 5,8 km afstand. De omgevingsadressendichtheid van 1377 adressen per km² duidt op een rustige, niet te stedelijke omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Supermarkten zoals Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Ook basisscholen en een middelbare school (Nuenens College) zijn dichtbij. Huisartsenpraktijk en kinderdagverblijf zijn op 0,7 km.

Wat is de sfeer in Nuenen-Zuid?

Nuenen-Zuid is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De bevolking is gemengd, met een lichte nadruk op oudere inwoners. Het is een veilige buurt met relatief weinig misdrijven (173 per jaar).

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1975?

Een woning uit 1975 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld dak, kozijnen of installaties. Het energielabel C is gemiddeld voor die bouwperiode.

Is er een tuin bij deze woning?

De woning heeft een perceel van 272 m², wat ruimte biedt voor een tuin. Of er een tuin aanwezig is, kun je het beste navragen bij de makelaar. De oppervlakte van 176 m² is exclusief de tuin.

Maas Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Maas Makelaars
maasmakelaars.nl
Bekijk
Maas Makelaars