Tussenwoning te koop: Zwaluwlaan 7, Dieren
Verkocht onder voorbehoud
KopenRhedenTussenwoningenZwaluwlaan 7

Zwaluwlaan 7

Dieren-Noord boven spoorlijn, Rheden

€ 380.000
Buurt Dieren-Noord boven spoorlijn, DierenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 428m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinige tussenwoning in Dieren

Deze tussenwoning aan de Zwaluwlaan 7 in Dieren is een verrassend energiezuinige woning met een A++-label. Met 97 m² woonoppervlak en een perceel van 114 m² biedt het een compacte maar complete indeling. De woning uit 1961 is flink opgeknapt op het gebied van isolatie en verwarming, wat terug te zien is in het lage energielabel. Met een vraagprijs van €380.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere tussenwoningen in Rheden.

De buurt Dieren-Noord boven spoorlijn

De woning ligt in de buurt Dieren-Noord boven spoorlijn, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van koop- en huurhuizen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 4,1. Een bewoner zegt: "Armoedig en criminaliteit hoog", terwijl een andere, die er 42 jaar woont, aangeeft: "De buurt is in korte tijd hard achteruit gegaan... woon hier niet meer prettig." De buurt telt ruim 7.300 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek zit, of naar de Jumbo en Albert Heijn, die op loopafstand liggen. Ook scholen zijn dichtbij: Kindcentrum Robin zit op een paar minuten lopen, en De Akker en Katholieke Basisschool De Vlinder zijn ook vlakbij. De gemeente Rheden biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand en een treinstation op 2,1 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Best Living NVM Makelaars & financieel adviseurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 380.000
Prijs per m²€ 3.918
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte114m²
Bouwjaar1961
EnergielabelA++
BuurtDieren-Noord boven spoorlijn
WijkDieren
GemeenteRheden

Locatie

Zwaluwlaan 7, Dieren

Ervaringen uit de buurt

Matig · 2 bewoners

3.6
ES
04-12-2025
Armoedig

Armoedig en criminaliteit hoog

4.6
Wilma
16-08-2025
Teleurgesteld, verbaast en soms ook bang.

De buurt is in korte tijd hard achteruit gegaan woon hier nu 42 jaar en zie de verpaupering en slecht onderhouden van de huizen en omgeving,ook de bewoners verharden in doen en laten veel ruzie en lawaai.woon hier niet meer prettig en wil heel graag een ander woning in andere buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Dieren-Noord boven spoorlijn

Inwoners7.345
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Lidl
Diderna 13
428m
Jumbo
Diderna 44
534m
Albert Heijn
Callunaplein 72
677m

Scholen

14 binnen 5 km

Kindcentrum Robin
Basisonderwijs · 136 leerlingen
139m
De Akker
Basisonderwijs · 148 leerlingen
456m
Katholieke Basisschool De Vlinder
Basisonderwijs · 135 leerlingen
571m

Veelgestelde vragen

Over Zwaluwlaan 7, Dieren

Welk energielabel heeft Zwaluwlaan 7?

De woning aan Zwaluwlaan 7 in Dieren heeft energielabel A++.

Is €380.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €380.000 voor een tussenwoning van 97 m² met energielabel A++ in Dieren is marktconform. Het energielabel is uitzonderlijk goed voor een woning uit 1961, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt liggen vaak rond dit bedrag, maar let op: de buurt heeft gemengde reviews van bewoners.

Hoe energiezuinig is deze woning met label A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en een efficiënte verwarming heeft, wat resulteert in lage energiekosten. Voor een woning uit 1961 is dit bijzonder, dus je kunt rekenen op een comfortabel binnenklimaat zonder hoge stookkosten.

Wat is de sfeer in de buurt Dieren-Noord boven spoorlijn?

De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 4,1 uit 2 reviews. Een bewoner noemt armoede en criminaliteit, terwijl een andere al 42 jaar woont en verpaupering ziet. Het is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen, maar de ervaringen lopen uiteen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum Robin zit op 139 meter, De Akker op 456 meter en Katholieke Basisschool De Vlinder op 571 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs op 673 meter. Voortgezet onderwijs is op 1,5 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. De exacte reistijd hangt af van je vervoermiddel.

Wat voor supermarkten zijn er dichtbij?

Binnen een kilometer vind je Lidl (428 m), Jumbo (534 m), Albert Heijn (677 m), Aldi (768 m) en SPAR (970 m). De Lidl en Jumbo zijn het dichtstbij.