Twee-onder-één-kap te koop: Anjelierstraat 4, Hilversum
KopenHilversum2-onder-1-kapwoningenAnjelierstraat 4

Anjelierstraat 4

Bloemenkwartier Noord, Hilversum

€ 699.500
Buurt Bloemenkwartier Noord, HilversumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 254m²
131% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 456m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in het Bloemenkwartier

Deze karakteristieke woning uit 1901 ademt historie en biedt met 254 m² woonoppervlak een zeldzame hoeveelheid ruimte. De ligging in het Bloemenkwartier Noord combineert een rustige straat met de nabijheid van het centrum. Met een vraagprijs van €699.500 ligt deze woning aan de hoge kant ten opzichte van het buurtgemiddelde, maar de royale oppervlakte en het energielabel C maken het een marktconforme prijs. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Hilversum.

De buurt: Bloemenkwartier Noord

Het Bloemenkwartier Noord wordt gekenmerkt door een mix van gezinnen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. De buurt scoort een 8,38 op basis van één beoordeling. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is geweldig! Gunstig gelegen nabij het bruisende centrum, supermarkt, en een prachtig park. Ideaal voor gezinnen met rustige straten en nabijheid van scholen." De buurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad, met veel voorzieningen op loopafstand. Lees meer over de buurt Bloemenkwartier Noord.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee straten verder, of naar de Dirk op tien minuten lopen. Ook de Violenschool en Paulusschool zijn om de hoek. Het park en de speeltuin liggen op loopafstand, en het centrum van Hilversum is binnen tien minuten fietsen. De gemeente Hilversum biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VAN VULPEN ROOZENBURG MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.500
Prijs per m²€ 2.754
Woonoppervlakte254m²
Perceeloppervlakte183m²
Bouwjaar1901
EnergielabelC
BuurtBloemenkwartier Noord
WijkZuid
GemeenteHilversum

Locatie

Anjelierstraat 4, Hilversum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Mark
16-05-2023
geweldige plek met vriendelijke mensen

Mijn buurt is geweldig! Gunstig gelegen nabij het bruisende centrum, supermarkt, en een prachtig park. Ideaal voor gezinnen met rustige straten en nabijheid van scholen. Winkelen is eenvoudig en alle voorzieningen zijn binnen handbereik. Het park biedt een ontspannen plek om van de natuur te genieten. Bovendien wordt de buurt gekenmerkt door gastvrije en behulpzame mensen. Een ideale woonomgeving met een geweldige gemeenschap en alle benodigdheden in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenkwartier Noord

Inwoners3.020
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemenkwartier Noord

Woningvoorraad1.316
Gem. WOZ-waarde€ 411.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen30%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Gijsbrecht van Amstelstr 177
456m
Albert Heijn
Langestraat 53
474m
Dirk
Hilvertshof 69 86
742m

Scholen

63 binnen 5 km

Violenschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
130m
Paulusschool
Basisonderwijs · 109 leerlingen
143m
Dr. H. Bavinckschool
Basisonderwijs · 217 leerlingen
435m

Veelgestelde vragen

Over Anjelierstraat 4, Hilversum

Welk energielabel heeft Anjelierstraat 4?

De woning aan Anjelierstraat 4 in Hilversum heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €699.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt ongeveer 20% boven het buurtgemiddelde van €582.125, maar de woning is met 254 m² ook 131% groter dan het gemiddelde van 110 m² in de buurt. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €5.641, wat deze woning op €2.754 per m² brengt. Gezien de royale oppervlakte en het energielabel C is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Bloemenkwartier Noord?

Het Bloemenkwartier Noord is een zeer stedelijke buurt met een mix van bewoners. Ongeveer 69% van de woningen is koop, en 75% zijn eengezinswoningen. De buurt heeft een gemiddelde score van 8,38 uit één review, waarin de ligging nabij het centrum, supermarkt en park wordt geprezen. Het is een rustige buurt met veel gezinnen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 50% van de woningen label C en 50% label D of lager. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type en bouwjaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Violenschool (130 m) en Paulusschool (143 m) zijn om de hoek, en de Dr. H. Bavinckschool (435 m) is ook dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum op 640 m afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Hilversum ligt op 1,5 km afstand, ongeveer 18 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar zijn er directe verbindingen naar Amsterdam, Utrecht en andere steden.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde Albert Heijn zit op 456 m, een andere op 474 m. Ook Dirk (742 m), Aldi (771 m) en Hoogvliet (907 m) zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar.