Twee-onder-één-kap te koop: Azelmastraat 1, Zevenbergen
KopenMoerdijk2-onder-1-kapwoningenAzelmastraat 1

Azelmastraat 1

Centrum, Moerdijk

€ 906.000
Buurt Centrum, ZevenbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 228m²
228m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 370m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in het centrum van Zevenbergen

Deze woning uit 1930 ademt karakter met een royale woonoppervlakte van 228 m². Het perceel van 220 m² biedt een fijne buitenruimte. Met een vraagprijs van €906.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar je krijgt er een ruime, authentieke woning voor terug. Ter vergelijking: de prijs ligt aan de hoge kant, zeker als je kijkt naar het aanbod van twee onder een kapwoningen in Moerdijk.

Centrum: een levendige buurt met een mix van jong en oud

De buurt Centrum telt ruim 3000 inwoners, met een opvallend hoog aandeel 65-plussers (bijna 40%). Er zijn veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De buurt is stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 1537. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld komt vooral uit de cijfers.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 370 meter. Ook de Aldi is op loopafstand (905 meter). Voor schoolgaande kinderen is er Markland Zevenbergen (voortgezet onderwijs) op 456 meter, en basisscholen zoals Kindcentrum De Boemerang (865 meter) en RKBS De Toren (1007 meter). Het treinstation ligt op 700 meter. De gemeente Moerdijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 906.000
Prijs per m²€ 3.974
Woonoppervlakte228m²
Perceeloppervlakte220m²
Bouwjaar1930
BuurtCentrum
WijkZevenbergen
GemeenteMoerdijk

Locatie

Azelmastraat 1, Zevenbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners3.055
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Molenstraat 17A
370m
Aldi
De Donk 12-14
905m
Jumbo
Zandberg 4
1492m

Scholen

6 binnen 5 km

Markland Zevenbergen
Voortgezet onderwijs · 1086 leerlingen
456m
Kindcentrum De Boemerang
Basisonderwijs · 205 leerlingen
865m
Rooms Katholieke Basisschool De Toren
Basisonderwijs · 143 leerlingen
1007m

Veelgestelde vragen

Over Azelmastraat 1, Zevenbergen

Is €906.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €906.000 is fors, maar de woning is met 228 m² woonoppervlak ook erg ruim. In de buurt Centrum zijn koopwoningen gemiddeld 48% van de voorraad, maar exacte vergelijkingscijfers ontbreken. Het is een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning uit 1930, wat de prijs deels verklaart. Of het marktconform is, hangt af van de staat en afwerking.

Hoe is de buurt Centrum in Zevenbergen om in te wonen?

Centrum is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen. Het is er levendig, maar of het rustig of druk is, hangt af van de exacte locatie. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar om een persoonlijk beeld te geven.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen een kilometer vind je meerdere scholen. Markland Zevenbergen (voortgezet onderwijs) zit op 456 meter. Voor basisonderwijs zijn er Kindcentrum De Boemerang (865 meter), RKBS De Toren (1007 meter) en RKBS De Neerhof (1036 meter). Ook Basisschool De Regenboog is op 1187 meter. Het aanbod is dus ruim.