Twee-onder-één-kap te koop: Bergsestraat 5, Wouw

Bergsestraat 5

Wouw, Roosendaal

€ 739.000
Buurt Wouw, WouwBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 164m²
164m² woonoppervlakte
Jumbo op 82m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Wouw

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1910 aan de Bergsestraat heeft een oppervlakte van 164 m² en een perceel van 591 m². De woning heeft energielabel C en is te koop voor € 739.000. In vergelijking met andere twee onder een kapwoningen in Roosendaal is de prijs marktconform.

Wouw: een dorp met voorzieningen

Wouw is een dorp met ruim 4.600 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. De woningvoorraad bestaat voor 87% uit eengezinswoningen, en 79% is koop. Het is een rustige, groene omgeving met een lage stedelijkheidsgraad. Bekijk meer over de buurt Wouw.

Het dagelijks leven in de straat

De Jumbo ligt op 82 meter afstand, dus voor de dagelijkse boodschappen ben je zo om de hoek. Ook de Albert Heijn en PLUS zijn binnen handbereik. Voor kinderen is er KPO Kindcentrum De Stappen op 258 meter, een basisschool die je lopend kunt bereiken. Andere scholen in de buurt zijn KPO Basisschool Berkenveld en De Wending. De gemeente Roosendaal biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vermunt Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 4.506
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte591m²
Bouwjaar1910
EnergielabelC
BuurtWouw
WijkWouw
GemeenteRoosendaal

Locatie

Bergsestraat 5, Wouw

Buurt statistieken

Gegevens uit Wouw

Inwoners4.670
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Kloosterstraat 8
82m
Albert Heijn
Tolbergcentrum 160
3608m
PLUS
Tolbergcentrum 172
3636m

Scholen

18 binnen 5 km

KPO Kindcentrum De Stappen
Basisonderwijs · 257 leerlingen
258m
KPO Basisschool Berkenveld
Basisonderwijs · 70 leerlingen
1774m
De Wending
Basisonderwijs · 228 leerlingen
3173m

Veelgestelde vragen

Over Bergsestraat 5, Wouw

Welk energielabel heeft Bergsestraat 5?

De woning aan Bergsestraat 5 in Wouw heeft energielabel C.

Is € 739.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 739.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 164 m² met een perceel van 591 m² in Wouw. Het energielabel C en het bouwjaar 1910 zijn factoren die meewegen. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Wouw om in te wonen?

Wouw is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij, en de omgeving is groen. Het is een prettige plek voor wie van een dorpskarakter houdt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,1 km afstand. Dat is ongeveer 12 minuten met de auto of een kwartier fietsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. KPO Kindcentrum De Stappen ligt op 258 meter, en ook KPO Basisschool Berkenveld en De Wending zijn binnen enkele kilometers bereikbaar.