Twee-onder-één-kap te koop: Binnenweg 50, Noordwijk (Zh)

Binnenweg 50

Kern Zee, Noordwijk

€ 695.000
Buurt Kern Zee, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 161m²
204% groter dan gemiddeld in de buurt
Vomar op 65m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning aan de Binnenweg

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1931 aan de Binnenweg in Noordwijk ademt karakter en ruimte. Met 161 m² woonoppervlak is het een flink huis. De woning heeft energielabel D, wat in deze buurt minder zuinig is dan het meeste koopaanbod. De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Noordwijk.

Buurt Kern Zee: rustig en dicht bij zee

De woning staat in de buurt Kern Zee, een rustige wijk vlak achter de duinen. De buurt telt 890 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (295) en een gemiddelde leeftijd die wat hoger ligt. Het is een gemengde buurt met zowel koop- als huurwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige woonomgeving zien.

Dagelijks leven: supermarkt om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar op 65 meter afstand, letterlijk naast de deur. Ook zijn er andere supermarkten zoals Lidl en Dirk op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen en kinderdagverblijven, allemaal op een paar minuten lopen. Het strand en de boulevard van Noordwijk zijn dichtbij. De gemeente Noordwijk biedt een fijne mix van kust en voorzieningen.

Aanbod via Urban Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Urban Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 4.317
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte150m²
Bouwjaar1931
EnergielabelD
BuurtKern Zee
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Binnenweg 50, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Zee

Inwoners890
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Kern Zee

Woningvoorraad538
Gem. WOZ-waarde€ 352.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
65m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1359m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1470m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3039m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3957m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
3980m

Veelgestelde vragen

Over Binnenweg 50, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Binnenweg 50?

De woning aan Binnenweg 50 in Noordwijk (Zh) heeft energielabel D.

Is €695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €695.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€567.429) en ver boven de gemiddelde vraagprijs (€387.000). De woning is met 161 m² echter veel groter dan het buurtgemiddelde van 53 m², wat de hogere prijs verklaart. Of het een realistische prijs is, hangt af van de staat en afwerking, die zijn niet uit de advertentie op te maken.

Hoe is de buurt Kern Zee om in te wonen?

Kern Zee is een rustige buurt in Noordwijk, vlak bij zee. Er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (182 totaal) en is goed voorzien van supermarkten en scholen. Het is een fijne plek voor wie van rust en natuur houdt, met het strand op loopafstand.