Twee-onder-één-kap te koop: Bisschop Boermansstraat 57, Roermond
KopenRoermond2-onder-1-kapwoningenBisschop Boermansstraat 57

Bisschop Boermansstraat 57

Roerzicht, Roermond

€ 700.000
Buurt Roerzicht, RoermondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 192m²
192m² woonoppervlakte
Ekoplaza op 350m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Roerzicht

Deze woning uit 1938 ademt karakter met een flinke oppervlakte van 192 m² en een perceel van 258 m². Het energielabel G betekent dat je rekening moet houden met hoge stookkosten. Met een vraagprijs van €700.000 is dit een aanzienlijk bedrag voor een woning die flinke verduurzaming vraagt. Ter vergelijking: bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Roermond.

Roerzicht: een rustige buurt met veel ouderen

De buurt Roerzicht telt ruim 1100 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een rustige wijk met veel koopwoningen (68%) en eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, wat oudere bevolking.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Ekoplaza, die om de hoek zit. Ook Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Basisschool De Steenen Brug vind je twee straten verder, en Openbare Basisschool aan de Roer is ook dichtbij. De gemeente Roermond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Roermond aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 3.646
Woonoppervlakte192m²
Perceeloppervlakte258m²
Bouwjaar1938
EnergielabelG
BuurtRoerzicht
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Bisschop Boermansstraat 57, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Roerzicht

Inwoners1.145
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
350m
Jumbo
Roersingelpassage 5
734m
Aldi
Nassaustraat 78
991m

Scholen

33 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
305m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
589m
De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
961m

Veelgestelde vragen

Over Bisschop Boermansstraat 57, Roermond

Welk energielabel heeft Bisschop Boermansstraat 57?

De woning aan Bisschop Boermansstraat 57 in Roermond heeft energielabel G.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 is fors, zeker gezien het energielabel G. De woning heeft wel een royale oppervlakte van 192 m² en een groot perceel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de bereidheid van kopers om te investeren in verduurzaming. Vergelijk met andere twee-onder-één-kapwoningen in Roermond om een beeld te krijgen.

Wat betekent energielabel G voor mijn maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinig. De stookkosten zullen hoog zijn, zeker in de winter. Een woning met label G heeft vaak enkel glas en slechte isolatie, dus je kunt overwegen om te investeren in isolatie en dubbel glas om de kosten te verlagen.

Hoe is de buurt Roerzicht om in te wonen?