Twee-onder-één-kap te koop: Blankenbergestraat 18, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdam2-onder-1-kapwoningenBlankenbergestraat 18

Blankenbergestraat 18

Nieuw-Sloten-Noordwest, Amsterdam

€ 1.000.000
Buurt Nieuw-Sloten-Noordwest, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 145m²
38% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Nieuw-Sloten

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1995 staat in een rustige, groene buurt van Amsterdam. Met 145 m² woonoppervlak en een perceel van 214 m² is het een ruime woning. De woning is groter dan gemiddeld in de buurt, waar de meeste woningen rond de 105 m² zitten. Met een vraagprijs van €1.000.000 is dit aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €610.000, maar dat past bij het formaat. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Amsterdam.

De buurt Nieuw-Sloten-Noordwest

Nieuw-Sloten-Noordwest is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (78% van de woningen). De buurt telt ruim 3.000 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is veilig met slechts 76 misdrijven per jaar. De omgeving is zeer stedelijk (stedelijkheidsklasse 1), maar voelt door de ruime opzet toch rustig aan. Lees meer over de buurt Nieuw-Sloten-Noordwest.

Het dagelijks leven in de straat

Op loopafstand vind je Albert Heijn (om de hoek, 693 m) en Dirk (768 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Mijlpaal (twee straten verder, 384 m) en Het Bovenland (436 m). Ook een kinderdagverblijf is dichtbij (400 m). Het park of plantsoen is letterlijk naast de deur (100 m). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vlindermolen Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland. Het is een van de twee beschikbare koopwoningen in de buurt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 6.897
Woonoppervlakte145m²
Perceeloppervlakte214m²
Bouwjaar1995
BuurtNieuw-Sloten-Noordwest
WijkSloten/Nieuw-Sloten
GemeenteAmsterdam

Locatie

Blankenbergestraat 18, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Sloten-Noordwest

Inwoners3.035
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw-Sloten-Noordwest

Woningvoorraad1.219
Gem. WOZ-waarde€ 525.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

57 binnen 5 km

Albert Heijn
Belgieplein 107
693m
Albert Heijn
Pieter Calandlaan 212A
699m
Dirk
Belgiëplein 106
768m

Scholen

101 binnen 5 km

Basisschool De Mijlpaal
Basisonderwijs · 359 leerlingen
384m
Basisschool Het Bovenland
Basisonderwijs · 282 leerlingen
436m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Driesprong
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
438m

Veelgestelde vragen

Over Blankenbergestraat 18, Amsterdam

Is de vraagprijs van €1.000.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €610.000, maar dat komt doordat deze woning met 145 m² veel groter is dan de gemiddelde koopwoning in de buurt (105 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.817, wat voor deze woning neerkomt op €6.897 per m². Dat is aan de hoge kant, maar niet extreem voor een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige Amsterdamse buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Nieuw-Sloten-Noordwest, een rustige wijk in Amsterdam. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,1 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op bus of auto. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 3.256, maar voelt door de groene opzet toch ruim.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 25% van de woningen label A en 75% label B, dus de kans is groot dat deze woning een goed label heeft, maar dat is niet met zekerheid te zeggen. Vraag de makelaar om het definitieve energielabel.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Mijlpaal (384 m) en Basisschool Het Bovenland (436 m) zijn beide om de hoek. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs, De Driesprong (438 m). Voor voortgezet onderwijs is Yuverta vmbo Amsterdam-West op 607 m afstand. De buurt is dus kindvriendelijk wat betreft onderwijs.

Hoe veilig is de buurt?

Nieuw-Sloten-Noordwest is een veilige buurt. In de meest recente cijfers zijn er 76 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een stedelijk gebied. De buurt heeft veel gezinnen en een rustig karakter. Het park naast de deur (100 m) draagt bij aan een prettige leefomgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1995, met een woonoppervlak van 145 m² en een perceel van 214 m². Dat is ruimer dan de meeste woningen in de buurt, die gemiddeld 105 m² zijn. De woning heeft waarschijnlijk een tuin, gezien het perceel, maar dat staat niet expliciet in de gegevens.