Twee-onder-één-kap te koop: Brunita J. Gemmekelaan 70, Voorschoten
KopenVoorschoten2-onder-1-kapwoningenBrunita J. Gemmekelaan 70

Brunita J. Gemmekelaan 70

Boschgeest, Voorschoten

€ 945.000
Buurt Boschgeest, VoorschotenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in een groene, rustige buurt

Deze woning aan de Brunita J. Gemmekelaan 70 in Voorschoten ademt ruimte en rust. Met 175 m² woonoppervlak en een perceel van 583 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1983 is gebouwd in een tijd waarin ruimte en functionaliteit voorop stonden. De vraagprijs van €945.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Voorschoten voor een breder beeld.

Boschgeest: een rustige, groene buurt met veel voorzieningen

De woning staat in de buurt Boschgeest, een rustige woonwijk in Voorschoten. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "mijn ervaring is goed omdat er veel voorzieningen in de buurt zijn en er veel is te doen in de buurt alles is heel makkelijk bereikbaar en je kan ook lekker uit eten en in het park wandelen of naar de kinderboerderij gaan er zijn ook aardige mensen." De buurt telt ruim 1600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, op een paar minuten lopen, of bij SPAR express en Dirk, die ook dichtbij zijn. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool De Regenboog, die naast de deur ligt, of naar de Gevers Deynootschool, op tien minuten lopen. De gemeente Voorschoten biedt een compleet voorzieningenniveau met winkels, horeca en groen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Clingendael Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 945.000
Prijs per m²€ 5.400
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte583m²
Bouwjaar1983
BuurtBoschgeest
WijkWijk 00
GemeenteVoorschoten

Locatie

Brunita J. Gemmekelaan 70, Voorschoten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
eefje
11-10-2024
mijn ervaring is goed

mijn ervaring is goed omdat er veel voorzieningen in de buurt zijn en er veel is te doen in de buurt alles is heel makkelijk bereikbaar en je kan ook lekker uit eten en in het park wandelen of naar de kinderboerderij gaan er zijn ook aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Boschgeest

Inwoners1.615
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Hoogvliet
Veurseweg 18
619m
SPAR express
Wijngaardenlaan 100
650m
Dirk
Koningin Julianalaan 4
858m

Scholen

49 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 319 leerlingen
208m
Gevers Deynootschool
Basisonderwijs · 194 leerlingen
863m
Nutsbasisschool Voorschoten
Basisonderwijs · 230 leerlingen
1307m

Veelgestelde vragen

Over Brunita J. Gemmekelaan 70, Voorschoten

Is €945.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €945.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 175 m² met een perceel van 583 m² in Voorschoten. De woning verkeert in een goede staat en de buurt is rustig en groen. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige straat in Boschgeest. Het treinstation van Voorschoten is op 1,8 km afstand, goed te doen met de fiets. De auto is handig voor verder weg, maar de buurt is ook goed ontsloten voor fietsers en voetgangers. De omgevingsadressendichtheid is 1330, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Rooms Katholieke Basisschool De Regenboog ligt op 208 meter, de Gevers Deynootschool op 863 meter en de Nutsbasisschool Voorschoten op 1,3 km. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij, zoals op 300 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 3,9 km.

Wat voor supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen een straal van een kilometer vind je meerdere supermarkten. Hoogvliet is het dichtstbij, op 619 meter, gevolgd door SPAR express op 650 meter en Dirk op 858 meter. Ook Aldi en Albert Heijn zijn op ongeveer 1,1-1,2 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe is de buurt Boschgeest om in te wonen?

Boschgeest is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Bewoners waarderen de voorzieningen en de bereikbaarheid. Er is een park op 300 meter en een kinderboerderij in de buurt. Het is een veilige buurt met een gemiddeld aantal misdrijven van 127 per jaar.