Twee-onder-één-kap te koop: Condorhorst 10, Stadskanaal
Verkocht onder voorbehoud

Condorhorst 10

Vogelwijk en De Borgen, Stadskanaal

€ 309.000
Buurt Vogelwijk en De Borgen, StadskanaalBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Stadskanaal

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Condorhorst 10 staat in een rustige, groene buurt. Met 86 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 298 m² is het een fijne plek voor wie van buitenruimte houdt. De woning uit 1993 heeft energielabel B, dus je stookkosten vallen mee. De prijs van €309.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Stadskanaal.

Vogelwijk en De Borgen

De buurt Vogelwijk en De Borgen is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt: er wonen zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten een prettige, groene omgeving zien.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de Lidl op een paar minuten lopen, of bij Jumbo of Albert Heijn, die ook om de hoek zitten. Voor schoolgaande kinderen is de Hagenhofschool (basisonderwijs) twee straten verder, en het Ubbo Emmius Sportparklaan (voortgezet onderwijs) is ook dichtbij. De gemeente Stadskanaal biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Wattum Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 309.000
Prijs per m²€ 3.593
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte298m²
Bouwjaar1993
EnergielabelB
BuurtVogelwijk en De Borgen
WijkStadskanaal
GemeenteStadskanaal

Locatie

Condorhorst 10, Stadskanaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelwijk en De Borgen

Inwoners2.360
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Vogelwijk en De Borgen

Woningvoorraad1.097
Gem. WOZ-waarde€ 286.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Hoofdstraat 103
1164m
Jumbo
Beneluxlaan 6
1440m
Albert Heijn
Gandhiplein 12
1452m

Scholen

20 binnen 5 km

Ubbo Emmius Sportparklaan
Voortgezet onderwijs · 257 leerlingen
814m
Hagenhofschool
Basisonderwijs · 205 leerlingen
875m
CBS Het Mozaïek
Basisonderwijs · 169 leerlingen
875m

Veelgestelde vragen

Over Condorhorst 10, Stadskanaal

Welk energielabel heeft Condorhorst 10?

De woning aan Condorhorst 10 in Stadskanaal heeft energielabel B.

Is €309.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1993 met energielabel B en een perceel van 298 m² is €309.000 marktconform in Stadskanaal. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige wijk, op loopafstand van supermarkten en scholen. Het treinstation is op 18,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto.

Wat is de sfeer in de buurt Vogelwijk en De Borgen?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De bevolking is gemengd: gezinnen, ouderen en alleenstaanden. Er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, maar de rust en ruimte worden gewaardeerd.