Vrijstaande woning te koop: Grote Borg 14, Stadskanaal
Verkocht onder voorbehoud

Grote Borg 14

Vogelwijk en De Borgen, Stadskanaal

€ 649.000
Buurt Vogelwijk en De Borgen, StadskanaalBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 197m²
45% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Ruime vrijstaande woning met groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Grote Borg 14 in Stadskanaal ademt rust en ruimte. Met 197 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1032 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1978 heeft energielabel C en staat te koop voor € 649.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Stadskanaal is de prijs marktconform voor een huis met zoveel grond.

Buurt Vogelwijk en De Borgen

De woning ligt in de buurt Vogelwijk en De Borgen, een rustige woonwijk in Stadskanaal. De buurt telt ruim 2300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gezinsvriendelijke buurt zien.

Leven in de straat

In de ochtend fietsen kinderen naar school; de dichtstbijzijnde basisschool, Meester Neuteboomschool, is op tien minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is Poiesz om de hoek, op een kwartiertje wandelen. Ook Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Het park of plantsoen ligt naast de deur. De gemeente Stadskanaal biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Beilen Makelaars NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 3.294
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte1032m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtVogelwijk en De Borgen
WijkStadskanaal
GemeenteStadskanaal

Locatie

Grote Borg 14, Stadskanaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelwijk en De Borgen

Inwoners2.360
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Vogelwijk en De Borgen

Woningvoorraad1.097
Gem. WOZ-waarde€ 286.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Poiesz
Velingspad 7
1024m
Lidl
Hoofdstraat 103
1456m
Albert Heijn
Gandhiplein 12
1487m

Scholen

20 binnen 5 km

Ubbo Emmius Sportparklaan
Voortgezet onderwijs · 257 leerlingen
718m
SBO De Baldakijn
Speciaal onderwijs · 213 leerlingen
879m
SO VSO De Meidoorn
Speciaal onderwijs · 84 leerlingen
914m

Veelgestelde vragen

Over Grote Borg 14, Stadskanaal

Welk energielabel heeft Grote Borg 14?

De woning aan Grote Borg 14 in Stadskanaal heeft energielabel C.

Is € 649.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 649.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 197 m² met een perceel van 1032 m² in Stadskanaal. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar het grote perceel maakt deze woning bijzonder. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1978.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige wijk in Stadskanaal. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 18,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (858), wat past bij een landelijke omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je op loop- of fietsafstand.