Twee-onder-één-kap te koop: Darwinweg 2, Hellevoetsluis

Darwinweg 2

Kickers Bloem, Voorne aan Zee

€ 750.000
Buurt Kickers Bloem, HellevoetsluisBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 283m²
283m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
50% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Kickers Bloem

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Darwinweg 2 in Hellevoetsluis ademt rust en ruimte. Met 283 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 470 vierkante meter is het een royale woning in een groene, landelijke omgeving. De woning uit 1989 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Voorne aan Zee.

Kickers Bloem: een rustige buurt

De buurt Kickers Bloem is een kleine, rustige woonwijk met slechts 20 inwoners. Het is een buurt waar vooral gezinnen en ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. De omgeving is groen en parkachtig, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel rust. Lees meer over de buurt Kickers Bloem.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij MCD, op tien minuten lopen, of Jumbo, iets verderop. Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals RKBS Ravense Poort en De Ravense Poort, beide op ongeveer een kwartier lopen. De omgeving is groen en rustig. De gemeente Voorne aan Zee biedt daarnaast voldoende voorzieningen op het gebied van zorg en recreatie.

Aangeboden door De Zeeuw Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Zeeuw Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 2.650
Woonoppervlakte283m²
Perceeloppervlakte470m²
Bouwjaar1989
EnergielabelB
BuurtKickers Bloem
WijkKickers Bloem
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Darwinweg 2, Hellevoetsluis

Buurt statistieken

Gegevens uit Kickers Bloem

Inwoners20
Mannen75%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

MCD
Forel 2E
1071m
Jumbo
Jachthoorn 9
1244m
Lidl
Struytse Hoeck 61a
2001m

Scholen

19 binnen 5 km

RKBS Ravense Poort
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1059m
De Ravense Poort
Basisonderwijs · 292 leerlingen
1114m
Openbare basisschool Het Palet
Basisonderwijs · 378 leerlingen
1179m

Veelgestelde vragen

Over Darwinweg 2, Hellevoetsluis

Welk energielabel heeft Darwinweg 2?

De woning aan Darwinweg 2 in Hellevoetsluis heeft energielabel B.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 283 m² in deze buurt. De woning heeft energielabel B en een ruim perceel, wat de prijs rechtvaardigt. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, maar gezien de kenmerken is de prijs niet buitensporig hoog of laag.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Hellevoetsluis. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 26,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (698), wat duidt op een landelijke omgeving. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1989 met een woonoppervlak van 283 m² en een perceel van 470 m². Het energielabel is B. De woning heeft dus een royale indeling en een ruime tuin. Het bouwjaar 1989 betekent dat de woning relatief modern is, maar niet nieuw.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals RKBS Ravense Poort (1,1 km) en De Ravense Poort (1,1 km). Ook Openbare basisschool Het Palet (1,2 km) is dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 4,6 km afstand.

Hoe is de veiligheid in de buurt?

In de buurt zijn in totaal 50 misdrijven geregistreerd. Dit aantal is niet uitgesplitst naar type, maar het is een relatief laag aantal voor een wijk met 20 inwoners. De buurt oogt rustig en groen, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze locatie?