Twee-onder-één-kap te koop: Diepenheimseweg 16, Goor
Verkocht onder voorbehoud
KopenHof van Twente2-onder-1-kapwoningenDiepenheimseweg 16

Diepenheimseweg 16

Waterhoek, Hof van Twente

€ 469.500
Buurt Waterhoek, GoorBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Waterhoek

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1992 staat in een rustige buurt van Goor, waar je direct het groene gevoel van Twente ervaart. Met 128 m² woonoppervlak en een perceel van 281 m² is er voldoende plek voor een gezin of stel. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig stookkosten hoeft te verwachten. De vraagprijs van €469.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Hof van Twente.

Waterhoek: een rustige buurt

Waterhoek is een kleine, rustige buurt met 280 inwoners. De meeste huizen zijn koopwoningen en het is er overwegend rustig. De bewoners zijn vaak wat ouder: 130 van de 280 inwoners is 65 jaar of ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en ruimte. De buurt Waterhoek ligt op loopafstand van het treinstation van Goor.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 400 meter afstand, of bij de Aldi en Lidl, die ook om de hoek zitten. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals IKC Prins Constantijn (800 meter) en Basisschool De Albatros (1,2 km). Het voortgezet onderwijs is er ook dichtbij: Stichting Waerdenborch op 1,1 km. De gemeente Hof van Twente biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via LOFwonen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 469.500
Prijs per m²€ 3.668
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte281m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
BuurtWaterhoek
WijkGoor
GemeenteHof van Twente

Locatie

Diepenheimseweg 16, Goor

Buurt statistieken

Gegevens uit Waterhoek

Inwoners280
Mannen50%
Vrouwen52%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Weversplein 5
401m
Aldi
Het Jannink 121
426m
Lidl
Het Jannink 123
472m

Scholen

9 binnen 5 km

IKC Prins Constantijn
Basisonderwijs · 124 leerlingen
808m
Stichting Waerdenborch
Voortgezet onderwijs · 337 leerlingen
1084m
Basisschool De Albatros
Basisonderwijs · 128 leerlingen
1213m

Veelgestelde vragen

Over Diepenheimseweg 16, Goor

Welk energielabel heeft Diepenheimseweg 16?

De woning aan Diepenheimseweg 16 in Goor heeft energielabel A.

Is €469.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €469.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1992 met energielabel A in Goor. De woning heeft 128 m² woonoppervlak en een perceel van 281 m². In de buurt Waterhoek zijn de meeste woningen koopwoningen, wat duidt op een stabiele markt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 600 meter van het treinstation van Goor, dus je kunt makkelijk met de trein reizen. De buurt is rustig en groen, en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat voor type buurt is Waterhoek?

Waterhoek is een kleine, rustige buurt met 280 inwoners. De meeste huizen zijn koopwoningen (98%) en er wonen veel 65-plussers (130 van de 280). Het is een groene, stille buurt. De stedelijkheid is laag (4 op een schaal van 5), dus je hebt veel ruimte om je heen.