Twee-onder-één-kap te koop: Dirk Staalweg 6, Ermelo
Verkocht onder voorbehoud
KopenErmelo2-onder-1-kapwoningenDirk Staalweg 6

Dirk Staalweg 6

Ermelo - Centrum, Ermelo

€ 589.500
Buurt Ermelo - Centrum, ErmeloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 145m²
44% groter dan gemiddeld in de buurt
Lidl op 61m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Dirk Staalweg 6 in Ermelo ademt de sfeer van een klassieke jaren-40-woning. Met 145 m² woonoppervlak en een perceel van 207 m² biedt het ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €589.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Ermelo.

Buurt Ermelo - Centrum

De woning ligt in de buurt Ermelo - Centrum, een levendige wijk met bijna 3.000 inwoners. De buurt kent een mix van jong en oud, met relatief veel 65-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemêleerde buurt is met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek zit op 61 meter. Ook de PLUS en Aldi zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Protestants Christelijke Basisschool Irene op twee straten verder (235 meter) en Protestants Christelijke Basisschool Beatrix op tien minuten lopen. De gemeente Ermelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Uniecker Wonen Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 589.500
Prijs per m²€ 4.066
Woonoppervlakte145m²
Perceeloppervlakte207m²
Bouwjaar1940
EnergielabelD
BuurtErmelo - Centrum
WijkCentrum Ermelo
GemeenteErmelo

Locatie

Dirk Staalweg 6, Ermelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Ermelo - Centrum

Inwoners2.970
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Ermelo - Centrum

Woningvoorraad1.382
Gem. WOZ-waarde€ 391.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen36%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Lidl
Garsteland 4
61m
PLUS
Burg. Langmanstraat 2
303m
Aldi
Stationsstraat 94
347m

Scholen

40 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Irene
Basisonderwijs · 101 leerlingen
235m
Protestants Christelijke Basisschool Beatrix
Basisonderwijs · 215 leerlingen
691m
Protestants Christelijke Basisschool Margriet
Basisonderwijs · 180 leerlingen
736m

Veelgestelde vragen

Over Dirk Staalweg 6, Ermelo

Welk energielabel heeft Dirk Staalweg 6?

De woning aan Dirk Staalweg 6 in Ermelo heeft energielabel D.

Is de prijs van €589.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 27% boven het buurtgemiddelde van €464.250, maar de woning is met 145 m² ook 44% groter dan het gemiddelde van 101 m². De mediaanprijs in de buurt is €437.500, terwijl de duurste woning €619.000 kost. De prijs per m² is met €4.858 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €4.858 (gelijk).

Wat betekent energielabel D voor de maandlasten?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1940. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, 25% label C en 25% label D of lager. Label D betekent dat je rekening moet houden met hogere energiekosten dan bij een zuiniger label, maar het is niet extreem onzuinig.