Twee-onder-één-kap te koop: Dorpstraat 30, Brunssum
Onder bod

Dorpstraat 30

Op de Vaard, Brunssum

€ 489.000
Buurt Op de Vaard, BrunssumBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 275m²
275m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Brunssum

Deze woning aan de Dorpstraat 30 ademt rust en ruimte. Met 275 m² woonoppervlak en een perceel van 576 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1999 en voorzien van energielabel A, lekker zuinig dus. De prijs van €489.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Brunssum.

Buurt Op de Vaard

De woning ligt in de buurt Op de Vaard, een rustige woonwijk in Brunssum. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 7: "Prima, is wat verouderd mag wel wat mee te doen komen voor jongeren." In de buurt wonen vooral ouderen: 35% is 65 jaar of ouder, en de meeste huishoudens zijn eenpersoons. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen dichtbij.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn, om de hoek op 267 meter, of bij Jan Linders op 445 meter. Ook Aldi en Lidl zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals RK BS De Caleidoscoop (416 meter) en basisschool Titus Brandsma (578 meter). Het voortgezet onderwijs zit op 1,2 km, bijvoorbeeld Emmacollege. De gemeente Brunssum biedt verder een restaurant op 300 meter en een park op 400 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Ruijter Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 november 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 1.778
Woonoppervlakte275m²
Perceeloppervlakte576m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtOp de Vaard
WijkBrunssum-Centrum
GemeenteBrunssum

Locatie

Dorpstraat 30, Brunssum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Sam
01-09-2024
Prima

Is wat verouderd mag wel wat mee te doen komen voor jongeren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Op de Vaard

Inwoners475
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Albert Heijn
Koutenveld 2
267m
Jan Linders
Kerkstraat 40
445m
Albert Heijn
Kennedylaan 90
513m

Scholen

30 binnen 5 km

RK BS De Caleidoscoop
Basisonderwijs · 267 leerlingen
416m
basisschool Titus Brandsma
Basisonderwijs · 157 leerlingen
578m
Basisschool De Opstap
Basisonderwijs · 203 leerlingen
592m

Veelgestelde vragen

Over Dorpstraat 30, Brunssum

Welk energielabel heeft Dorpstraat 30?

De woning aan Dorpstraat 30 in Brunssum heeft energielabel A.

Is €489.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1999 met 275 m² woonoppervlak, een perceel van 576 m² en energielabel A is €489.000 marktconform in Brunssum. De prijs per m² is ongeveer €1.778, wat redelijk is voor een woning van dit formaat en deze staat.

Hoe is de buurt Op de Vaard om in te wonen?

Op de Vaard is een rustige woonwijk met veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. Een bewoner geeft de buurt een 7 en vindt het prima, maar merkt op dat het wat verouderd is. De omgeving is stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen, zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals RK BS De Caleidoscoop (416 meter) en basisschool Titus Brandsma (578 meter). Voor voortgezet onderwijs is Emmacollege op 969 meter, en de gemiddelde afstand tot het voortgezet onderwijs is 1,2 km.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 6,7 km afstand, dus dat is niet direct om de hoek. Voor busverbindingen zijn geen specifieke gegevens beschikbaar, maar de hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 2469) suggereert dat er voldoende ov-mogelijkheden zijn.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 10 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk met 475 inwoners. Het geeft aan dat het een rustige en veilige omgeving is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten en het is goed voor het milieu. Dit label is gunstig voor de maandlasten.

De Ruijter Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen