Twee-onder-één-kap te koop: Driestedenweg 32, De Weere
Onder bod
KopenOpmeer2-onder-1-kapwoningenDriestedenweg 32

Driestedenweg 32

Kern De Weere, Opmeer

€ 375.000
Buurt Kern De Weere, De WeereBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in De Weere

Deze woning aan de Driestedenweg 32 ademt de sfeer van een dorpse gemeenschap. Met 111 m² woonoppervlak en een ruim perceel van 594 m² biedt het een fijne basis. De woning uit 1956 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Opmeer.

De buurt Kern De Weere

De buurt Kern De Weere is een hechte gemeenschap met 685 inwoners. Een bewoner zegt: "Leuke buurt met leuke mensen. Woon al heel me leven hier. Leuke gezellige mensen en altijd wat te doen." De buurt kent een mix van huishoudens, met zowel gezinnen als ouderen. Het is een rustige, landelijke omgeving waar mensen elkaar kennen.

Leven in de straat

In de straat begint de dag rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 1,7 km afstand, of bij de Aldi op 3,8 km. Kinderen kunnen naar de Petrus Canisiusschool, die op loopafstand ligt (455 m). Ook de Openbare Basisschool de Plaats is met 1,4 km goed bereikbaar. De gemeente Opmeer biedt een landelijke woonomgeving met basisvoorzieningen binnen handbereik.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Taams Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 juni 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 3.378
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte594m²
Bouwjaar1956
EnergielabelE
GemeenteOpmeer

Locatie

Driestedenweg 32, De Weere

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.4
Finn
29-05-2024
Leuke buurt met leuke mensen

Woon al heel me leven hier. Leuke gezellige mensen en altijd wat te doen. Leuk cafe en leuke activiteiten voor jongeren in het weekend.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern De Weere

Inwoners685
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Burgemeester P. Kromplein 7A
1685m
SPAR express
Rijksweg A7 20
2582m
Aldi
Ooster Boekelweg 1D
3793m

Scholen

11 binnen 5 km

Petrus Canisiusschool
Basisonderwijs · 65 leerlingen
455m
Openbare Basisschool de Plaats
Basisonderwijs · 121 leerlingen
1373m
Openbare Basisschool de Kraaienboom
Basisonderwijs · 80 leerlingen
2742m

Veelgestelde vragen

Over Driestedenweg 32, De Weere

Welk energielabel heeft Driestedenweg 32?

De woning aan Driestedenweg 32 in De Weere heeft energielabel E.

Is €375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in De Weere. Het perceel van 594 m² is ruim, wat een pluspunt is. Het energielabel E betekent wel dat je hogere stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de buurt Kern De Weere om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners omschreven als een leuke, gezellige gemeenschap met actieve verenigingen en een café. Het is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste voorzieningen zijn op fietsafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,2 km afstand. Dat is ongeveer 12 minuten met de auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de Petrus Canisiusschool (basisonderwijs) ligt op 455 meter afstand, dus op loopafstand. Ook Openbare Basisschool de Plaats is met 1,4 km goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een verder gelegen plaats.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is en je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met een beter label.

Hoe groot is het perceel?

Het perceel is 594 m² groot. Dat is ruim voor een twee-onder-één-kapwoning, met voldoende tuinruimte.

Taams Makelaars & Taxateurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
Taams Makelaars & Taxateurs
taamsmakelaardij.nl
Bekijk
Taams Makelaars & Taxateurs
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

3 woningen in de buurt Kern De Weere

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appDriestedenweg 32, De Weere
Bekijk