Twee-onder-één-kap te koop: Eerste Molenweg 25, Blaricum
Verkocht onder voorbehoud
KopenBlaricum2-onder-1-kapwoningenEerste Molenweg 25

Eerste Molenweg 25

Blaricum-Dorp, Blaricum

€ 749.500
Buurt Blaricum-Dorp, BlaricumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Blaricum-Dorp

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Eerste Molenweg ademt de sfeer van een dorpse omgeving met oude bomen en rustige straten. Het huis uit 1934 heeft een oppervlakte van 106 m² en een perceel van 236 m². Met een energielabel E zijn de stookkosten naar verwachting hoger dan bij een moderne woning. De vraagprijs van €749.500 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Blaricum.

De buurt Blaricum-Dorp

Blaricum-Dorp is een dorpse wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Het CBS telt 4.970 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. De buurt Blaricum-Dorp heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rustige sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je naar de Albert Heijn op 600 meter of de SPAR express op 700 meter. Basisschoolkinderen gaan naar de Openbare Basisschool Blaricum, die om de hoek ligt op 300 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Blaricum biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voorma en Walch Makelaars in het Gooi Blaricum op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 749.500
Prijs per m²€ 7.071
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte236m²
Bouwjaar1934
EnergielabelE
BuurtBlaricum-Dorp
WijkBlaricum
GemeenteBlaricum

Locatie

Eerste Molenweg 25, Blaricum

Buurt statistieken

Gegevens uit Blaricum-Dorp

Inwoners4.970
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Huizerweg 8
609m
SPAR express
Rijksweg A27 2
733m
Boni
Torenzicht 80
1946m

Scholen

31 binnen 5 km

Openbare Basisschool Blaricum
Basisonderwijs · 406 leerlingen
309m
Merlin
Basisonderwijs · 93 leerlingen
1586m
De Hobbitstee
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1690m

Veelgestelde vragen

Over Eerste Molenweg 25, Blaricum

Welk energielabel heeft Eerste Molenweg 25?

De woning aan Eerste Molenweg 25 in Blaricum heeft energielabel E.

Is €749.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €749.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning in Blaricum. Het huis heeft een oppervlakte van 106 m² en een perceel van 236 m², wat gebruikelijk is voor dit type woning in de buurt. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten.

Hoe oud is de woning en wat betekent dat voor onderhoud?

De woning is gebouwd in 1934, dus bijna 90 jaar oud. Dat betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is aan bijvoorbeeld het dak, de fundering of de installaties. Het energielabel E wijst op matige isolatie, dus je kunt hogere stookkosten verwachten.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in Blaricum-Dorp, een rustige buurt. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 600 meter, een basisschool op 300 meter en een kinderdagverblijf op 600 meter. Het treinstation is op 6,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.