Vrijstaande woning te koop: Polweg 1, Blaricum

Polweg 1

Blaricum-Dorp, Blaricum

€ 4.475.000
Buurt Blaricum-Dorp, BlaricumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 419m²
419m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 430m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verhaal

Deze vrijstaande woning aan de Polweg in Blaricum ademt karakter. Het pand uit 1900 staat op een ruim perceel van 2619 m², midden in het dorp. Met 419 m² woonoppervlak is er volop ruimte. De vraagprijs van €4.475.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Blaricum.

Blaricum-Dorp: rustig en groen

De buurt Blaricum-Dorp is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het CBS telt 4970 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4), met 564 omgevingsadressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, om de hoek op 430 meter. Ook een SPAR express, PLUS, Coop en Jumbo zijn binnen twee kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar Openbare Basisschool Blaricum, op 638 meter afstand. Andere basisscholen in de buurt zijn PCBS Rehoboth, Basisschool Bijvanck en KBS de Pionier. De gemeente Blaricum biedt een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.475.000
Prijs per m²€ 10.680
Woonoppervlakte419m²
Perceeloppervlakte2619m²
Bouwjaar1900
EnergielabelC
BuurtBlaricum-Dorp
WijkBlaricum
GemeenteBlaricum

Locatie

Polweg 1, Blaricum

Buurt statistieken

Gegevens uit Blaricum-Dorp

Inwoners4.970
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Huizerweg 8
430m
SPAR express
Rijksweg A27 2
1400m
PLUS
Phohistraat 10
1573m

Scholen

32 binnen 5 km

Openbare Basisschool Blaricum
Basisonderwijs · 406 leerlingen
638m
PCBS Rehoboth
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1657m
Basisschool Bijvanck
Basisonderwijs · 185 leerlingen
1708m

Veelgestelde vragen

Over Polweg 1, Blaricum

Welk energielabel heeft Polweg 1?

De woning aan Polweg 1 in Blaricum heeft energielabel C.

Is €4.475.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €4.475.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 419 m² op een perceel van 2619 m² in Blaricum. Het energielabel C betekent dat er nog winst te behalen valt op energiezuinigheid. Vergelijkbare woningen in de regio geven een indicatie van de marktwaarde.

Hoe is de bereikbaarheid van Blaricum-Dorp?

Blaricum-Dorp is een rustige woonwijk met een lage stedelijkheidsgraad. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,8 km afstand.

Wat zijn de voorzieningen in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten, waaronder Albert Heijn op 430 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen, zoals Openbare Basisschool Blaricum op 638 meter. Voor dagelijkse boodschappen en onderwijs hoef je de buurt niet uit.