Twee-onder-één-kap te koop: Emeraldpad 50, Rosmalen

Emeraldpad 50

Broekland, Den Bosch

€ 925.000
Buurt Broekland, RosmalenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 207m²
46% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Broekland

Deze twee-onder-één-kapwoning aan het Emeraldpad in Rosmalen ademt rust en ruimte. Met 207 m² woonoppervlak op een perceel van 358 m² is het een royale woning, gebouwd in 2007 en voorzien van energielabel A. De prijs van €925.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk eens met andere twee onder een kapwoningen in Den Bosch om een beeld te krijgen.

Broekland: groen en kindvriendelijk

Broekland is een ruime, groene buurt met veel gezinnen. Van de 1265 woningen is 79% eengezinswoning en 61% koop. De enige bewoner die een review achterliet, zegt: "Ik woon hier heel graag, de buurt is ruim opgezet, veel groen en heel kindvriendelijk. Winkels zijn dichtbij, op fiets/loopafstand." De buurt Broekland heeft een gemiddelde score van 8,25 op basis van één beoordeling.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die twee straten verder ligt. Ook de Jumbo en Lidl zijn op fietsafstand. Basisscholen als ATO-kindcentrum De Sprong en zitten om de hoek. De gemeente Den Bosch biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Het Waare Huis makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 4.469
Woonoppervlakte207m²
Perceeloppervlakte358m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtBroekland
WijkDe Groote Wielen
GemeenteDen Bosch

Locatie

Emeraldpad 50, Rosmalen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Joop van de Horst
18-02-2025
Mijn oordeel over Broekland Groote Wielen, een gezellige kindvriendelijke buurt met iets teveel honden en veel teveel katten.

Ik woon hier heel graag, de buurt is ruim opgezet , veel groen en heel kindvriendelijk. Winkels zijn dichtbij, op fiets/loopafstand.

Buurt statistieken

Gegevens uit Broekland

Inwoners3.325
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Broekland

Woningvoorraad1.265
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Groote Wielenlaan 385
642m
Jumbo
Vreeburg 10
1731m
Jumbo
Harry Coppensstraat 55
1963m

Scholen

19 binnen 5 km

ATO-kindcentrum De Sprong
Basisonderwijs · 204 leerlingen
242m
Wittering.nl
Basisonderwijs · 230 leerlingen
447m
Kindcentrum De Groote Wielen
Basisonderwijs · 346 leerlingen
477m

Veelgestelde vragen

Over Emeraldpad 50, Rosmalen

Welk energielabel heeft Emeraldpad 50?

De woning aan Emeraldpad 50 in Rosmalen heeft energielabel A.

Is €925.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €925.000 ligt fors boven de gemiddelde verkoopprijs in Broekland (€698.625) en de gemiddelde vraagprijs (€592.500). De woning is echter met 207 m² ook 46% groter dan het buurtgemiddelde van 142 m², en heeft energielabel A. De prijs per m² is ongeveer €4.469, terwijl het buurtgemiddelde €4.174 per m² is. Het is een royale woning in een gewilde buurt, maar de prijs is aan de hoge kant.

Hoe is de buurt Broekland om in te wonen?

Broekland is een groene, kindvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen. De enige bewonersreview geeft een 8,25 en noemt de ruime opzet, veel groen en winkels op loopafstand. Er wonen veel gezinnen: 675 huishoudens met kinderen tegenover 265 zonder. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (3) en een omgevingsadressendichtheid van 1063. Het is rustig, maar niet afgelegen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt hebben alle woningen label A of A+. Dit label zorgt voor lagere energiekosten en een hoger wooncomfort. Je hoeft niet te rekenen op hoge stookkosten.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals ATO-kindcentrum De Sprong (242 m) en (447 m). De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 642 m, en ook Jumbo en Lidl zijn binnen 2 km te vinden. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Rosmalen of Den Bosch (3,7 km).

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,8 km afstand, goed te fietsen. Vanaf daar kun je naar Den Bosch en verder.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Broekland stonden verkochte woningen gemiddeld 41 dagen te koop. Dat is redelijk snel. Er zijn momenteel slechts 2 koopwoningen beschikbaar, wat aangeeft dat de markt krap is.