Twee-onder-één-kap te koop: George Seferislaan 9, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen Haag2-onder-1-kapwoningenGeorge Seferislaan 9

George Seferislaan 9

Kraayenstein en Vroondaal, Den Haag

€ 1.050.000
Buurt Kraayenstein en Vroondaal, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 169m²
169m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in het groene Kraayenstein

Deze woning uit 2019 ligt in een rustige, groene buurt. Met 169 m² woonoppervlak en een perceel van 272 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €1.050.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Den Haag.

Kraayenstein en Vroondaal: rustig en groen

De buurt Kraayenstein en Vroondaal is een groene, rustige wijk. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,76. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is schoon en groen." Een ander noemt het een "leuke rustige buurt". De buurt telt veel gezinnen: 44% van de huishoudens heeft kinderen. De buurt Kraayenstein en Vroondaal is een fijne plek om te wonen.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, om de hoek, of Hoogvliet op loopafstand. Ook Albert Heijn is twee straten verder. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals WSKO r-.k basisschool Verburch-hof en Openbare Daltonschool Poeldijk, beide op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 6.213
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte272m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtKraayenstein en Vroondaal
WijkKraayenstein en Vroondaal
GemeenteDen Haag

Locatie

George Seferislaan 9, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Julian
25-07-2025
Mijn buurt is schoon en groen.

Zeer goed. Mijn buurt ligt mooi in het groen en is best wel schoon.

7.6
Apsko
19-08-2023
Leuke rustige buurt

Leuke rustige buurt soms zie je psychos maar dat hoort er bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Inwoners9.660
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Woningvoorraad3.616
Gem. WOZ-waarde€ 497.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

39 binnen 5 km

SPAR express
Escamplaan 2000
689m
Hoogvliet
Forellendaal 318
956m
Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
1442m

Scholen

24 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
1437m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
1695m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
1732m

Veelgestelde vragen

Over George Seferislaan 9, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft George Seferislaan 9?

De woning aan George Seferislaan 9 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.050.000 ligt boven de mediaanprijs van €865.000 in de buurt, maar de gemiddelde prijs is €1.063.008. Deze woning is relatief nieuw (2019) en heeft energielabel A, wat de prijs kan rechtvaardigen. Het is een marktconforme prijs voor een twee-onder-één-kapwoning van deze kwaliteit.