Twee-onder-één-kap te koop: Gladiolenstraat 6, Helmond
KopenHelmond2-onder-1-kapwoningenGladiolenstraat 6

Gladiolenstraat 6

Beisterveld, Helmond

€ 472.500
Buurt Beisterveld, HelmondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Jumbo op 69m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige straat

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1979 staat in een groene, rustige straat in Helmond. Met 122 m² woonoppervlak en een perceel van 257 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten redelijk zijn. De vraagprijs van €472.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Helmond.

De buurt Beisterveld

Beisterveld is een wijk in Helmond-Oost met een mix van eengezinswoningen en appartementen. De buurt telt ruim 2.500 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een levendige buurt met een goede mix van leeftijden. Meer over de buurt Beisterveld.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Jumbo, die naast de deur zit op 69 meter. Ook de SPAR express en Lidl zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar Basisschool Silvester Bernadette, twee straten verder op 111 meter, of naar De Goede Herder op 707 meter. Het treinstation van Helmond is tien minuten lopen. De gemeente Helmond biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huiskantoor aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 472.500
Prijs per m²€ 3.873
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte257m²
Bouwjaar1979
EnergielabelC
BuurtBeisterveld
WijkHelmond-Oost
GemeenteHelmond

Locatie

Gladiolenstraat 6, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Beisterveld

Inwoners2.520
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Jumbo
Azalealaan 64
69m
SPAR express
Engelseweg 200 b
361m
Lidl
Geysendorfferstraat 23
564m

Scholen

39 binnen 5 km

Basisschool Silvester Bernadette
Basisonderwijs · 319 leerlingen
111m
De Hilt
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
208m
Taalbrug Junior
Speciaal onderwijs · 88 leerlingen
262m

Veelgestelde vragen

Over Gladiolenstraat 6, Helmond

Welk energielabel heeft Gladiolenstraat 6?

De woning aan Gladiolenstraat 6 in Helmond heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €472.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €472.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 122 m² met energielabel C in Helmond. De woning heeft een ruim perceel van 257 m² en een bouwjaar van 1979. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Beisterveld om in te wonen?

Beisterveld is een stedelijke wijk met veel voorzieningen. Er wonen veel gezinnen met kinderen, en de buurt heeft een mix van eengezinswoningen en appartementen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er veel winkels, scholen en andere voorzieningen op loopafstand zijn.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation van Helmond ligt op 1,3 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen.