Twee-onder-één-kap te koop: Grotestraat 36, Well L

Grotestraat 36

Well-West, Bergen (Limburg)

€ 750.000
Buurt Well-West, Well LBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 396m²
396m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een monumentaal huis met karakter

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1780 ademt historie. Met 396 m² woonoppervlak en een perceel van 360 m² is er volop ruimte. De woning staat in Well-West, een rustige buurt in Well L. De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang en het karakter. Vergelijk het aanbod met andere twee onder een kapwoningen in Bergen (Limburg).

Well-West: rustig en groen

Well-West is een kleine buurt met 425 inwoners, waarvan veel 65-plussers. Het is er rustig, met een omgevingsadressendichtheid van 149 (niet stedelijk). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met slechts 7 misdrijven.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jan Linders (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). De Vitusschool voor basisonderwijs ligt op loopafstand, en ook Basisschool De Peddepoel is vlakbij. De gemeente Bergen (Limburg) biedt een groene omgeving met parken en natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VIND Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 1.894
Woonoppervlakte396m²
Perceeloppervlakte360m²
Bouwjaar1780
BuurtWell-West
WijkWell
GemeenteBergen (Limburg)

Locatie

Grotestraat 36, Well L

Buurt statistieken

Gegevens uit Well-West

Inwoners425
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jan Linders
Burgemeester de Weichshavenstraat 1
1523m
Jumbo
Burg. de Weichshavenstraat 1
1566m
SPAR
De Kamp 5
3163m

Scholen

5 binnen 5 km

Vitusschool
Basisonderwijs · 129 leerlingen
736m
Basisschool De Peddepoel
Basisonderwijs · 140 leerlingen
1922m
Basisschool Sint Anna
Basisonderwijs · 82 leerlingen
2257m

Veelgestelde vragen

Over Grotestraat 36, Well L

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Well-West. De woning is echter zeer ruim (396 m²) en heeft een monumentaal karakter uit 1780. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de vergelijking met andere woningen in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van Well-West?

Well-West is een rustige, niet-stedelijke buurt. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,1 km afstand. De buurt is vooral bereikbaar met de auto. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je niet ver te reizen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Jan Linders (1,5 km) en Jumbo (1,6 km). Ook zijn er meerdere basisscholen in de omgeving, waaronder Vitusschool op 736 meter. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of ziekenhuis moet je iets verder reizen.