Twee-onder-één-kap te koop: Herendreef 45, Aardenburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenSluis2-onder-1-kapwoningenHerendreef 45

Herendreef 45

Aardenburg, Sluis

€ 549.000
Buurt Aardenburg, AardenburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 197m²
30% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Herendreef

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Herendreef 45 in Aardenburg ademt de sfeer van een vrijstaand landhuis, met een riant perceel van 1340 m². Het woonoppervlak van 197 m² biedt veel mogelijkheden voor een gezin of wie graag ruim leeft. De woning uit 1950 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een vraagprijs van €549.000 is deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Sluis.

Aardenburg: rustig en dorps

Aardenburg is een kleine plaats met een gemiddelde score van 8,38 uit één bewonersreview. Een bewoner zegt: "Veel oudere mensen en weinig winkels, over heerlijk rustig wonen." De buurt telt 1.980 inwoners, waarvan een derde 65 jaar of ouder is. Het is een typische dorpsgemeenschap met veel eengezinswoningen (86%) en een hoog percentage koopwoningen (65%). De buurt Aardenburg kenmerkt zich door een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 343, wat past bij het rustige karakter.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Jumbo, beide op ruim 5,5 km afstand, een klein eindje rijden. Basisschool Op Dreef zit op loopafstand (631 m). Ook de Rooms Katholieke Basisschool Sint Jozef is binnen 3 km bereikbaar. Het treinstation ligt op 54,7 km, dus je bent aangewezen op de auto voor verder reizen. De gemeente Sluis biedt een landelijke omgeving met veel natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zwin Regio Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 oktober 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 2.787
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte1340m²
Bouwjaar1950
EnergielabelB
BuurtAardenburg
WijkAardenburg
GemeenteSluis

Locatie

Herendreef 45, Aardenburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Ellen kolmeijer
16-10-2023
Leuke plaats

Veell oudere mensen en weinig winkels over heerlijk rustig wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Aardenburg

Inwoners1.980
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Aardenburg

Woningvoorraad1.090
Gem. WOZ-waarde€ 250.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen34%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Aldi
Sint Annastraat 17
5620m
Jumbo
Sint Annastraat 41
5694m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
6692m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool Op Dreef
Basisonderwijs · 105 leerlingen
631m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 43 leerlingen
2942m

Veelgestelde vragen

Over Herendreef 45, Aardenburg

Welk energielabel heeft Herendreef 45?

De woning aan Herendreef 45 in Aardenburg heeft energielabel B.

Is €549.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.000 ligt 47% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€372.536). De woning is echter ook 30% groter dan gemiddeld (197 m² vs. 151 m²) en heeft een ruim perceel van 1340 m². In de buurt zijn woningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €359.600, maar die hadden een kleinere oppervlakte. De prijs is aan de hoge kant, maar de unieke kenmerken kunnen dit rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Aardenburg om in te wonen?

Aardenburg is een rustige plaats met veel oudere inwoners en weinig winkels, zoals een bewoner aangeeft: 'heerlijk rustig wonen'. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen. Het is een dorpse omgeving waar je de auto nodig hebt voor de meeste voorzieningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 12,5% van de woningen label A en 16,7% label B. De meeste woningen (37,5%) hebben label C. Met label B kun je lagere stookkosten verwachten dan bij oudere woningen met een lager label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen binnen 3 km: Basisschool Op Dreef op 631 m en Rooms Katholieke Basisschool Sint Jozef op 2,9 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College op 6,6 km. De afstand tot voortgezet onderwijs is gemiddeld 8,5 km in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 54,7 km afstand. Dat is vrij ver, dus je bent vooral aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1950 met een woonoppervlak van 197 m² en een groot perceel van 1340 m². Het energielabel is B. De woning heeft een royale tuin en veel ruimte.