Twee-onder-één-kap te koop: Hertog Albrechtlaan kavel 423, 'S-Gravenhage
KopenDen Haag2-onder-1-kapwoningenHertog Albrechtlaan kavel 423

Hertog Albrechtlaan kavel 423

Kraayenstein en Vroondaal, Den Haag

€ 1.670.000
Buurt Kraayenstein en Vroondaal, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 213m²
15% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in het groen

Deze ruime twee-onder-één-kapwoning uit 2017 ligt in de rustige, groene buurt Kraayenstein en Vroondaal. Met 213 m² woonoppervlak en een perceel van 509 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A+++ betekent dat de woning zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.670.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Den Haag.

Kraayenstein en Vroondaal: rustig en groen

De buurt Kraayenstein en Vroondaal wordt door bewoners gewaardeerd om het groen en de rust. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is schoon en groen." Een ander noemt het een "leuke rustige buurt". De buurt telt ruim 9.600 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Het is een typische gezinsbuurt, met een hoog percentage koopwoningen. Bekijk ook de buurtpagina voor meer cijfers.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, op loopafstand. Ook SPAR express en Albert Heijn zijn om de hoek. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof en Openbare Daltonschool Poeldijk, beide op ongeveer twee kilometer. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met ISW Irenestraat op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Frisia Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.670.000
Prijs per m²€ 7.840
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte509m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA+++
BuurtKraayenstein en Vroondaal
WijkKraayenstein en Vroondaal
GemeenteDen Haag

Locatie

Hertog Albrechtlaan kavel 423, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Julian
25-07-2025
Mijn buurt is schoon en groen.

Zeer goed. Mijn buurt ligt mooi in het groen en is best wel schoon.

7.6
Apsko
19-08-2023
Leuke rustige buurt

Leuke rustige buurt soms zie je psychos maar dat hoort er bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Inwoners9.660
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Woningvoorraad3.616
Gem. WOZ-waarde€ 497.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Hoogvliet
Forellendaal 318
689m
SPAR express
Escamplaan 2000
968m
Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
968m

Scholen

19 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
2038m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2106m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
2126m

Veelgestelde vragen

Over Hertog Albrechtlaan kavel 423, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Hertog Albrechtlaan kavel 423?

De woning aan Hertog Albrechtlaan kavel 423 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+++.

Is de prijs van €1.670.000 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs in Kraayenstein en Vroondaal is €1.063.008, maar deze woning is met 213 m² en een perceel van 509 m² bovengemiddeld groot. De mediaanprijs in de buurt is €865.000, wat aangeeft dat er een breed prijssegment is. De prijs per m² is met €7.840 hoger dan het buurtgemiddelde van €5.526, maar dat past bij de nieuwbouw en het energielabel A+++.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat je kunt krijgen. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen heeft. De stookkosten zijn daardoor laag. In de buurt heeft 44,8% van de koopwoningen label A+ of beter, dus dit is een van de zuinigste woningen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige, groene buurt. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1.664, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat voor type woning is dit en voor wie is het geschikt?

Dit is een twee-onder-één-kapwoning uit 2017 met 213 m² woonoppervlak en een perceel van 509 m². Het is een ruime gezinswoning met een grote tuin. De woning heeft energielabel A+++ en is daardoor zeer zuinig. Het is een type woning dat vaak wordt gekozen door gezinnen die ruimte en rust zoeken.

Hoe veilig is de buurt Kraayenstein en Vroondaal?

In de buurt zijn in totaal 371 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze grootte. Bewoners geven de buurt een gemiddelde score van 7,76. Een bewoner zegt: "Leuke rustige buurt, soms zie je psychos maar dat hoort er bij." Over het algemeen wordt de buurt als rustig en groen ervaren.