Twee-onder-één-kap te koop: Het Fort 114, Waalwijk
Verkocht onder voorbehoud

Het Fort 114

Landgoed Driessen, Waalwijk

€ 550.000
Buurt Landgoed Driessen, WaalwijkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 169m²
58% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een groene setting

Deze twee-onder-één-kapwoning aan Het Fort 114 in Waalwijk voelt als een thuis in een parkachtige omgeving. Met 169 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele, zuinige woning. De prijs van €550.000 ligt boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de royale oppervlakte en het lage energieverbruik. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Waalwijk voor vergelijkbare opties.

Landgoed Driessen: een rustige, groene buurt

De buurt Landgoed Driessen is een rustige wijk met veel groen en een mix van woningen. Een bewoner zegt: "Het lijkt wel of we in een natuurgebied wonen." Een ander noemt het "veilig en rustig". De buurt telt veel gezinnen en kinderen, en de sfeer is ontspannen. Op basis van vier beoordelingen krijgt de buurt een 7,8.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op loopafstand. Ook PLUS en Albert Heijn zijn binnen tien minuten fietsen. Kinderen kunnen naar OBS VILLA VLINDERHOF kindcentrum, dat twee straten verder ligt, of naar de Rooms Katholieke Basisschool Besoyen. De gemeente Waalwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Makelaars van Altena.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 3.254
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtLandgoed Driessen
WijkSprang-Capelle
GemeenteWaalwijk

Locatie

Het Fort 114, Waalwijk

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.3
A. Ligtenberg
04-07-2025
Ruim opgezet. Mooie diversiteit aan woningen.

Wij wonen in een fijn appartement met een prachtig uitzicht . Het lijkt wel of we in een natuurgebied wonen. Komen uit een vrijstaande woning maar hoef hier niet meer weg!

7.9
Jayden
07-09-2024
Veilig en rustig

Het is een vrij nieuwe maar rustig wijk niks speciaals een school in de buurt wat speelplekken voor kinderen verder is niks bijzonders Alleen een supermarkt in de wijk zelf zou wel fijn zijn

8.1
Neda
20-08-2024
Mooie buurt

Is een schone buurt en veilig meestal druk met autos rustige buren in school tijd heel druk met kinderen en lawaai heeft een groene plek nodig zoals een park of speeltuin

7.0
Danique
03-07-2024
Fijne buurt, vooral heel kind vriendelijk. Lieve mensen.

Fijne buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Landgoed Driessen

Inwoners4.435
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Landgoed Driessen

Woningvoorraad1.791
Gem. WOZ-waarde€ 385.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Professor Asserweg 5
829m
PLUS
Reigerbosweg 2
1239m
Nettorama
Burgemeester Verwielstraat 5a
1250m

Scholen

22 binnen 5 km

OBS VILLA VLINDERHOF kindcentrum
Basisonderwijs · 505 leerlingen
691m
Rooms Katholieke Basisschool Besoyen
Basisonderwijs · 318 leerlingen
1160m
Basisschool De Vrijhoeve
Basisonderwijs · 99 leerlingen
1560m

Veelgestelde vragen

Over Het Fort 114, Waalwijk

Welk energielabel heeft Het Fort 114?

De woning aan Het Fort 114 in Waalwijk heeft energielabel A.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €550.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€428.906) en ook boven de mediaan (€428.500). De woning is met 169 m² wel aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 107 m². De prijs per m² is met €3.254 lager dan het buurtgemiddelde van €4.092 per m². Het energielabel A zorgt voor lage stookkosten.

Hoe is de buurt Landgoed Driessen om in te wonen?

Bewoners waarderen de rust en het groene karakter. Een bewoner zegt: "Het lijkt wel of we in een natuurgebied wonen." Een ander noemt het "veilig en rustig". De buurt heeft veel gezinnen en kinderen, en er zijn speelplekken. Wel mist een bewoner een supermarkt in de wijk zelf, maar de dichtstbijzijnde Jumbo is op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 84,6% van de koopwoningen label A en 15,4% label A+. Je kunt dus lage energiekosten verwachten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. OBS VILLA VLINDERHOF kindcentrum ligt op 691 meter, en de Rooms Katholieke Basisschool Besoyen op 1160 meter. Ook is er voortgezet onderwijs op 1,3 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 15,1 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning, gebouwd in 2008. Met 169 m² woonoppervlak en een perceel van 145 m² biedt het ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel A.

De Makelaars van Altena
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
De Makelaars van Altena
demakelaarsvanaltena.nl
Bekijk
De Makelaars van Altena
vastgoednederland.nl
Bekijk
De Makelaars van Altena