Twee-onder-één-kap te koop: Hogeweg 11, Wassenaar

Hogeweg 11

Nieuw-Wassenaar, Wassenaar

€ 1.650.000
Buurt Nieuw-Wassenaar, WassenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 272m²
272m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in het groene Wassenaar

Deze ruime woning uit 1930 ademt karakter en klasse. Met 272 m² woonoppervlak en een perceel van 547 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning ligt in een rustige, groene omgeving, waar privacy en natuur centraal staan. De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Wassenaar.

Nieuw-Wassenaar: rust en privacy

De buurt Nieuw-Wassenaar staat bekend om zijn rust en ruimte. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,1. Een bewoner zegt: "Het is een heerlijke buurt met heel veel privacy." Een ander noemt het "rustig en relaxed, met veel privacy en natuur." De buurt telt 1.440 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar je echt tot rust komt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op een kwartier lopen. Ook PLUS en Hoogvliet zijn op fietsafstand. De Bloemcampschool, een basisschool, zit om de hoek, op vijf minuten lopen. De gemeente Wassenaar biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor een compleet gezinsleven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Welp Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.650.000
Prijs per m²€ 6.066
Woonoppervlakte272m²
Perceeloppervlakte547m²
Bouwjaar1930
BuurtNieuw-Wassenaar
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Hogeweg 11, Wassenaar

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
JGA
01-07-2025
Privé maar rustig

Het is een heerlijke buurt met heel veel privacy. Het is alleen wel slecht te bereiken, zeker als de Rijksstraatweg dicht is of de A44. Dus is de bereikbaarheid matig en kan verbeterd worden.

8.1
JGA
10-12-2024
Rustig en relaxed

Het is een rustige buurt met veel privacy en natuur, alleen is er weinig contact met buren en andere buurtbewoners door deze privacy.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Wassenaar

Inwoners1.440
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

44 binnen 5 km

SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
1419m
PLUS
Ursulaland 70-84
1747m
Hoogvliet
Het Kleine Loo 270
2042m

Scholen

32 binnen 5 km

Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
625m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
1252m
's Gravendreef College Leidschendam
Voortgezet onderwijs · 291 leerlingen
3087m

Veelgestelde vragen

Over Hogeweg 11, Wassenaar

Is €1.650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Het is een royale twee-onder-één-kapwoning van 272 m² met een groot perceel in een rustige, groene buurt. Vergelijkbare woningen in Wassenaar zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van Nieuw-Wassenaar?