Twee-onder-één-kap te koop: Hommerterweg 208, Hoensbroek
Verkocht onder voorbehoud
KopenHeerlen2-onder-1-kapwoningenHommerterweg 208

Hommerterweg 208

Mariarade-Noord, Heerlen

€ 470.000
Buurt Mariarade-Noord, HoensbroekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Hoensbroek

Deze woning uit 1935 heeft een authentieke uitstraling en biedt met 203 m² woonoppervlak flink wat ruimte. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €470.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Heerlen van deze omvang.

Mariarade-Noord: een buurt met twee gezichten

De buurt Mariarade-Noord heeft volgens één bewoner zowel plus- als minpunten. "Mariarade noord kan een hele leuke buurt zijn er liggen veel winkels en meerdere scholen in de buurt", zegt hij. Tegelijk noemt hij ook politie-incidenten en inbraken. De buurt telt 1795 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (73%), en 59% is koop.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express (om de hoek), PLUS (twee straten verder) of Albert Heijn (twee straten verder). Basisschool De Regenboog zit naast de deur, en het Sint-Janscollege voor voortgezet onderwijs is om de hoek. Ook het Broeklandcollege is tien minuten lopen. De gemeente Heerlen biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A New Home Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 470.000
Prijs per m²€ 2.315
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte325m²
Bouwjaar1935
EnergielabelC
BuurtMariarade-Noord
WijkMariarade
GemeenteHeerlen

Locatie

Hommerterweg 208, Hoensbroek

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.4
Vince
17-01-2025
Geld maakt niet gelukkig maar helpt wel

Mariarade noord kan een hele leuke buurt zijn er liggen veel winkels en meerdere scholen in de buurt, het heeft ook zeker zijn minpunten de meeste huizen zijn uit de 50 to 60er jaaren en zijn vaak slecht onderhouden. Er zijn ook vaak politie incidenten in de wijk de laatse tijd ook inbraken enzovoort. Puntje bij paaltje het kan een geweldige leuke buurt zijn maar je kan ook heel veel pech hebben.

Buurt statistieken

Gegevens uit Mariarade-Noord

Inwoners1.795
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

28 binnen 5 km

SPAR express
Akerstraat-Noord 57
847m
PLUS
Gebrookerplein 22
886m
Albert Heijn
Hoofdstraat 45
901m

Scholen

34 binnen 5 km

Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 229 leerlingen
212m
Sint-Janscollege
Voortgezet onderwijs · 1117 leerlingen
330m
Broeklandcollege
Voortgezet onderwijs · 368 leerlingen
997m

Veelgestelde vragen

Over Hommerterweg 208, Hoensbroek

Welk energielabel heeft Hommerterweg 208?

De woning aan Hommerterweg 208 in Hoensbroek heeft energielabel C.

Is €470.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €470.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 203 m² in Hoensbroek. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1935. Vergelijkbare woningen in de buurt geven aan dat de prijs in lijn ligt met de markt.