Hoekwoning te koop: Klingstraat 11, Hoensbroek
KopenHeerlenHoekwoningenKlingstraat 11

Klingstraat 11

Mariarade-Noord, Heerlen

€ 249.000
Buurt Mariarade-Noord, HoensbroekBekijk buurt
PLUS op 430m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Hoensbroek

Deze hoekwoning aan de Klingstraat 11 in Hoensbroek heeft een eigen gezicht, met een flinke tuin rondom. Het is een woning uit 1954 met 88 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 165 vierkante meter. Het energielabel D geeft aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van 249.000 euro is dit een marktconforme optie voor wie een opknapwoning zoekt in deze regio. Bekijk ook andere hoekwoningen in Heerlen voor een vergelijking.

De buurt Mariarade-Noord

Mariarade-Noord is een buurt met een mix van jong en oud, waar veel huizen uit de jaren '50 en '60 staan. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Mariarade noord kan een hele leuke buurt zijn, er liggen veel winkels en meerdere scholen in de buurt, het heeft ook zeker zijn minpunten... de meeste huizen zijn uit de 50 tot 60er jaren en zijn vaak slecht onderhouden." De buurt telt relatief veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Meer weten? Lees verder over de buurt Mariarade-Noord.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek, of twee straten verder naar de Lidl. Ook een basisschool, Basisschool De Regenboog, zit op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs kun je terecht bij het Broeklandcollege, tien minuten lopen. Het station ligt op ruim drie kilometer, dus voor het OV ben je aangewezen op de bus. De gemeente Heerlen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Absoluut Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.000
Prijs per m²€ 2.830
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte165m²
Bouwjaar1954
EnergielabelD
BuurtMariarade-Noord
WijkMariarade
GemeenteHeerlen

Locatie

Klingstraat 11, Hoensbroek

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.4
Vince
17-01-2025
Geld maakt niet gelukkig maar helpt wel

Mariarade noord kan een hele leuke buurt zijn er liggen veel winkels en meerdere scholen in de buurt, het heeft ook zeker zijn minpunten de meeste huizen zijn uit de 50 to 60er jaaren en zijn vaak slecht onderhouden. Er zijn ook vaak politie incidenten in de wijk de laatse tijd ook inbraken enzovoort. Puntje bij paaltje het kan een geweldige leuke buurt zijn maar je kan ook heel veel pech hebben.

Buurt statistieken

Gegevens uit Mariarade-Noord

Inwoners1.795
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

PLUS
Gebrookerplein 22
430m
Lidl
Hoofdstraat 66
595m
Aldi
Hoofdstraat 144
660m

Scholen

35 binnen 5 km

Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 229 leerlingen
312m
Broeklandcollege
Voortgezet onderwijs · 368 leerlingen
528m
Sint-Janscollege
Voortgezet onderwijs · 1117 leerlingen
680m

Veelgestelde vragen

Over Klingstraat 11, Hoensbroek

Welk energielabel heeft Klingstraat 11?

De woning aan Klingstraat 11 in Hoensbroek heeft energielabel D.

Is 249.000 euro een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van 249.000 euro voor een hoekwoning uit 1954 met 88 m² woonoppervlak en een perceel van 165 m² is marktconform voor Hoensbroek. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label. Vergelijk met andere hoekwoningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de buurt Mariarade-Noord om in te wonen?

Mariarade-Noord is een gemengde buurt met veel voorzieningen zoals winkels en scholen op loopafstand. Een bewoner noemt zowel de leuke kanten als de mindere punten, zoals verouderde huizen en incidentele politie-incidenten. De buurt heeft een hoog percentage eenpersoonshuishoudens en veel 65-plussers. Het is een buurt met karakter, maar niet overal even goed onderhouden.

Wat is de staat van onderhoud van deze woning?

De woning is gebouwd in 1954 en heeft energielabel D, wat wijst op matige isolatie. De buurt staat bekend om huizen uit de jaren '50 en '60 die vaak slecht zijn onderhouden, maar dit is niet per se van toepassing op deze specifieke woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Regenboog ligt op 300 meter, en het Broeklandcollege (voortgezet onderwijs) op 500 meter. Ook de Rk Bs De Mheyster en Basisschool de Vlieger zijn binnen een kilometer te vinden. Voor jonge kinderen is er een kinderdagverblijf op 400 meter.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Voor woon-werkverkeer ben je waarschijnlijk aangewezen op de auto of fiets.

Wat voor winkels zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je een PLUS (430 meter), Lidl (595 meter), Aldi (660 meter) en Albert Heijn (682 meter). Ook is er een SPAR express op 973 meter. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.