Twee-onder-één-kap te koop: Ikenveld 17, Nieuw-Roden

Ikenveld 17

Nieuw-Roden, Noordenveld

€ 599.000
Buurt Nieuw-Roden, Nieuw-RodenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 196m²
196m² woonoppervlakte
Poiesz op 135m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Nieuw-Roden

Deze woning uit 2008 staat in een rustige nieuwbouwwijk van Nieuw-Roden. Met 196 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 333 vierkante meter is er volop ruimte. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €599.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Noordenveld van deze omvang.

De buurt Nieuw-Roden

Nieuw-Roden is een dorp waar de nieuwbouw de afgelopen jaren flink is uitgebreid. Een bewoner zegt: "Het is een klein dorp maar door de nieuwbouw wijken is de nei roonse identiteit verdwenen." Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 6,1. De buurt Nieuw-Roden telt 1.370 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Poiesz, die om de hoek zit. Ook een Lidl, Jumbo en Aldi zijn binnen een paar minuten fietsen te vinden. Kinderen kunnen naar OBS De Poolster (twee straten verder) of cbs De Hoeksteen (vijf minuten lopen). De gemeente Noordenveld biedt verder voldoende voorzieningen zoals een restaurant en een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Peter's makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 3.056
Woonoppervlakte196m²
Perceeloppervlakte333m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtNieuw-Roden
WijkRoden
GemeenteNoordenveld

Locatie

Ikenveld 17, Nieuw-Roden

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Hoevenkamp
16-08-2024
Geen toekomst voor de jeugd

Het is een klein dorp maar door de nieuwbouw wijken is de is de nei roonse identiteit verdwenen ook zijn alle woningen bijna koop en dan 65+ dus dat maakt dat de jeugd van nu er ook niet kan blijfen woonenen en weg zal moeten

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Roden

Inwoners1.370
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw-Roden

Woningvoorraad575
Gem. WOZ-waarde€ 346.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Poiesz
Roderweg 15 B
135m
Lidl
Westerbaan 7
2071m
Jumbo
Heerestraat 92
2125m

Scholen

20 binnen 5 km

OBS De Poolster
Basisonderwijs · 337 leerlingen
660m
cbs De Hoeksteen
Basisonderwijs · 241 leerlingen
734m
Het Valkhof Openbare Basisschool voor Daltononderwijs
Basisonderwijs · 201 leerlingen
977m

Veelgestelde vragen

Over Ikenveld 17, Nieuw-Roden

Welk energielabel heeft Ikenveld 17?

De woning aan Ikenveld 17 in Nieuw-Roden heeft energielabel A.

Is €599.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform. In de buurt zijn recent drie vergelijkbare woningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €604.667. De woning heeft een groot woonoppervlak van 196 m², een perceel van 333 m² en energielabel A, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de buurt Nieuw-Roden om in te wonen?

Nieuw-Roden is een rustig dorp met veel nieuwbouw. Het is vooral een woonwijk voor gezinnen en ouderen. Een bewoner merkt op dat de identiteit van het dorp door de nieuwbouw is veranderd. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 6,1 op basis van één review.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de belangrijkste voorzieningen zijn dichtbij. De Poiesz supermarkt is op loopafstand (135 meter). Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals OBS De Poolster (660 meter) en cbs De Hoeksteen (734 meter). Een restaurant en een park zijn ook binnen een kilometer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle verkochte woningen ook label A, dus dit is normaal voor deze wijk.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 16,7 kilometer afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er veel gezinnen in de buurt?

Ja, in Nieuw-Roden wonen relatief veel gezinnen. Van de 575 huishoudens hebben er 215 kinderen. Ook zijn er veel ouderen (315 inwoners van 65 jaar of ouder). De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,3 personen.

Peter's makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Peter's makelaardij
peters-makelaardij.nl
Bekijk