Vrijstaande woning te koop: Esweg 17, Nieuw-Roden

Esweg 17

Nieuw-Roden, Noordenveld

€ 578.500
Buurt Nieuw-Roden, Nieuw-RodenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Poiesz op 485m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Nieuw-Roden

Deze vrijstaande woning aan de Esweg 17 in Nieuw-Roden ademt de rust van het Drentse land. Met 148 m² woonoppervlak en een ruime tuin op een perceel van 516 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1960. De vraagprijs van € 578.500 is marktconform vergeleken met andere vrijstaande woningen in Noordenveld.

De buurt Nieuw-Roden

Nieuw-Roden is een dorp waar het rustig wonen is, maar waar de jeugd het lastig heeft, zo blijkt uit de enige buurtreview: 'Geen toekomst voor de jeugd', een bewoner geeft aan dat door nieuwbouw de oude identiteit verdwenen is en dat woningen vaak naar 65-plussers gaan. De buurt Nieuw-Roden telt 1370 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. CBS-cijfers laten zien dat het aandeel eengezinswoningen hoog is (91%).

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Poiesz, die om de hoek zit op 500 meter. Ook een Lidl, Jumbo en Aldi zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar OBS De Poolster, op loopafstand (434 m), of naar cbs De Hoeksteen op een kilometer afstand. De gemeente Noordenveld biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 500 meter en een park op een kilometer.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jaymar Thuis Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 578.500
Prijs per m²€ 3.909
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte516m²
Bouwjaar1960
EnergielabelC
BuurtNieuw-Roden
WijkRoden
GemeenteNoordenveld

Locatie

Esweg 17, Nieuw-Roden

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Hoevenkamp
16-08-2024
Geen toekomst voor de jeugd

Het is een klein dorp maar door de nieuwbouw wijken is de is de nei roonse identiteit verdwenen ook zijn alle woningen bijna koop en dan 65+ dus dat maakt dat de jeugd van nu er ook niet kan blijfen woonenen en weg zal moeten

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Roden

Inwoners1.370
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw-Roden

Woningvoorraad575
Gem. WOZ-waarde€ 346.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Poiesz
Roderweg 15 B
485m
Lidl
Westerbaan 7
2272m
Jumbo
Heerestraat 92
2342m

Scholen

20 binnen 5 km

OBS De Poolster
Basisonderwijs · 337 leerlingen
434m
cbs De Hoeksteen
Basisonderwijs · 241 leerlingen
1101m
Het Valkhof Openbare Basisschool voor Daltononderwijs
Basisonderwijs · 201 leerlingen
1360m

Veelgestelde vragen

Over Esweg 17, Nieuw-Roden

Welk energielabel heeft Esweg 17?

De woning aan Esweg 17 in Nieuw-Roden heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van € 578.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van € 578.500 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van € 604.667 voor koopwoningen in de buurt (op basis van 3 verkochte woningen). Dat maakt de prijs marktconform, al is het aantal vergelijkbare verkopen klein. Het energielabel C en het bouwjaar 1960 zijn factoren om mee te wegen.