Twee-onder-één-kap te koop: Kastanjelaan 25B, Heteren
KopenOverbetuwe2-onder-1-kapwoningenKastanjelaan 25B

Kastanjelaan 25B

Kern Heteren, Overbetuwe

€ 795.000
Buurt Kern Heteren, HeterenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 236m²
236m² woonoppervlakte
Jumbo op 278m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in het groene Heteren

Deze ruime woning aan de Kastanjelaan ademt rust en ruimte. Met 236 m² woonoppervlak en een perceel van 485 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk eens met andere twee onder een kapwoningen in Overbetuwe.

Kern Heteren: een dorpse gemeenschap

De buurt Kern Heteren telt zo'n 710 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige wijk waar veel eengezinswoningen staan. De meeste woningen zijn koop, wat bijdraagt aan een stabiele buurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (7 misdrijven) en een groene omgeving. Ontdek meer over Kern Heteren.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek ligt. Ook de PLUS en Albert Heijn zijn binnen een paar minuten fietsen. Kinderen kunnen naar de Koningin Julianaschool Heteren (twee straten verder) of Basisschool Tuin 17 (vijf minuten lopen). Een park of plantsoen is op loopafstand. De gemeente Overbetuwe biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Remko Stevens Makelaardij BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 3.369
Woonoppervlakte236m²
Perceeloppervlakte485m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtKern Heteren
WijkKern Heteren
GemeenteOverbetuwe

Locatie

Kastanjelaan 25B, Heteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Heteren

Inwoners710
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Beemdhof 38
278m
PLUS
Wilgenpas 15
1960m
SPAR
Utrechtseweg 45
2191m

Scholen

19 binnen 5 km

Koningin Julianaschool Heteren
Basisonderwijs · 186 leerlingen
616m
Basisschool Tuin 17
Basisonderwijs · 172 leerlingen
723m
Airborneschool
Basisonderwijs · 153 leerlingen
2349m

Veelgestelde vragen

Over Kastanjelaan 25B, Heteren

Welk energielabel heeft Kastanjelaan 25B?

De woning aan Kastanjelaan 25B in Heteren heeft energielabel C.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Heteren, maar het woonoppervlak van 236 m² en het ruime perceel van 485 m² zijn uitzonderlijk. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Het energielabel C is gemiddeld. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de vraag in de regio.

Hoe is de buurt Kern Heteren om in te wonen?

Kern Heteren is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (89%). Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De misdaadcijfers zijn laag (7 misdrijven), en er is een park op loopafstand. Het is een veilige, groene omgeving.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Koningin Julianaschool Heteren ligt op 616 meter en Basisschool Tuin 17 op 723 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een afstand van 6,2 km. Er zijn ook kinderdagverblijven in de buurt.