Twee-onder-één-kap te koop: Kerkstraat 309, Hoogezand

Kerkstraat 309

Zuiderpark, Midden-Groningen

€ 350.000
Buurt Zuiderpark, HoogezandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 160m²
160m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 198m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Hoogezand

Deze hoekwoning uit 1969 staat in een rustige buurt en voelt meteen ruim aan. De woonkamer is lekker licht en de tuin is groot genoeg om 's zomers te genieten. Met 160 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 474 vierkante meter heb je veel plek. De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Midden-Groningen.

De buurt Zuiderpark

Zuiderpark is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De meeste huizen zijn koopwoningen, en de buurt oogt rustig en groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat er relatief veel ouderen wonen. De buurt Zuiderpark heeft een omgevingsadressendichtheid van 1730, wat het een matig stedelijk gebied maakt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 200 meter of de Lidl op 200 meter, allebei om de hoek. Ook de Jumbo op 1,3 kilometer is goed te doen. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals OBS De Ontdekking op 700 meter of Jenaplanschool 't Vlot op 700 meter. Het dr. Aletta Jacobs College voor voortgezet onderwijs zit op 400 meter. De gemeente Midden-Groningen biedt verder voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lieberom Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 2.188
Woonoppervlakte160m²
Perceeloppervlakte474m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtZuiderpark
WijkKalkwijk
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Kerkstraat 309, Hoogezand

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuiderpark

Inwoners780
Mannen47%
Vrouwen54%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Gorecht-Oost 6A
198m
Lidl
Gorecht Oost 153j
203m
Jumbo
Meint Veningastraat 26-32
1282m

Scholen

19 binnen 5 km

dr Aletta Jacobs College deelschool VMBO bovenbouw
Voortgezet onderwijs · 256 leerlingen
342m
dr. Aletta Jacobs College
Voortgezet onderwijs · 976 leerlingen
434m
dr Aletta Jacobs College - praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 90 leerlingen
470m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 309, Hoogezand

Welk energielabel heeft Kerkstraat 309?

De woning aan Kerkstraat 309 in Hoogezand heeft energielabel C.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 160 m² in Hoogezand. De woning heeft energielabel C, wat gemiddeld is. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Zuiderpark om in te wonen?

Zuiderpark is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Er wonen relatief veel ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een matige stedelijkheid en is groen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,1 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Groningen en andere steden reizen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals OBS De Ontdekking en Jenaplanschool 't Vlot zitten op 700 meter. Het dr. Aletta Jacobs College voor voortgezet onderwijs is op 400 meter.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1969?

Een woning uit 1969 kan wat onderhoud vergen, zoals aan de installaties of het dak. Het energielabel C is redelijk, maar je kunt overwegen om te isoleren voor een lagere energierekening.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Zuiderpark?

Zuiderpark heeft een omgevingsadressendichtheid van 1730, wat valt onder 'matig stedelijk' (schaal 2 van 5). Het is dus niet heel druk, maar ook niet landelijk.

Lieberom Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Lieberom Makelaars
huispedia.nl