Twee-onder-één-kap te koop: Kikstraat 14, Veenendaal

Kikstraat 14

Buurtstede, Veenendaal

€ 792.000
Buurt Buurtstede, VeenendaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 173m²
173m² woonoppervlakte
Lidl op 409m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze woning uit 2016 ademt moderne ruimte en licht. Met 173 m² woonoppervlak en een perceel van 242 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €792.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ligging. Bekijk ook de twee onder een kapwoningen in Veenendaal voor een idee van het aanbod.

Buurtstede: een groene, kindvriendelijke wijk

De woning staat in buurt Buurtstede, een wijk met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,0. De buurt telt 3375 inwoners, waarvan een groot deel kinderen. Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, gezinsvriendelijke omgeving.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl (om de hoek) of de Albert Heijn (twee straten verder). Ook de SPAR express is op loopafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals De Bron en cbs Tamim, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Veenendaal biedt verder goede voorzieningen, zoals een treinstation op tien minuten fietsen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ginkel Bemmelen NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 792.000
Prijs per m²€ 4.578
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte242m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA
BuurtBuurtstede
WijkNoordoost
GemeenteVeenendaal

Locatie

Kikstraat 14, Veenendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Buurtstede

Inwoners3.375
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Lidl
Stuivenbergheem 1
409m
Albert Heijn
Stuivenbergheem 15
436m
SPAR express
Rondweg Oost 11
894m

Scholen

55 binnen 5 km

De Bron
Basisonderwijs · 468 leerlingen
398m
cbs Tamim
Basisonderwijs · 298 leerlingen
451m
WereldKidz Balans
Basisonderwijs · 274 leerlingen
451m

Veelgestelde vragen

Over Kikstraat 14, Veenendaal

Welk energielabel heeft Kikstraat 14?

De woning aan Kikstraat 14 in Veenendaal heeft energielabel A.

Is €792.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €792.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Veenendaal, maar de woning is relatief nieuw (2016) en heeft een groot woonoppervlak van 173 m². Het energielabel A zorgt voor lage energiekosten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging. Vergelijk met andere twee-onder-één-kapwoningen in de buurt om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Buurtstede om in te wonen?

Buurtstede is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (53 misdrijven totaal) en er is een park op loopafstand. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Het is een kindvriendelijke omgeving.

Wat zijn de energiekosten bij energielabel A?