Hoekwoning te koop: Van Barnevelderf 27, Veenendaal
KopenVeenendaalHoekwoningenVan Barnevelderf 27

Van Barnevelderf 27

Buurtstede, Veenendaal

€ 800.000
Buurt Buurtstede, VeenendaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 166m²
166m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 178m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan het Van Barnevelderf in Veenendaal is een echte gezinswoning. Met 166 m² woonoppervlak en een perceel van 238 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €800.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en het formaat. Kijk ook eens naar andere hoekwoningen in Veenendaal voor een idee van het aanbod.

Buurtstede: een groene, kindvriendelijke wijk

De woning staat in buurt Buurtstede, een wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna 80% van de woningen is eengezinswoning en twee derde is koop. De meeste inwoners zijn tussen de 25 en 45 jaar, vaak met kinderen.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee minuten lopen, of de Lidl op nog geen drie minuten. Ook de SPAR express is dichtbij. Scholen zijn er ook: basisschool De Bron zit naast de deur, en cbs Tamim en WereldKidz Balans zijn om de hoek. De gemeente Veenendaal biedt verder goede voorzieningen, zoals een treinstation op tien minuten fietsen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Dijk - Van Essen makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 800.000
Prijs per m²€ 4.819
Woonoppervlakte166m²
Perceeloppervlakte238m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
BuurtBuurtstede
WijkNoordoost
GemeenteVeenendaal

Locatie

Van Barnevelderf 27, Veenendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Buurtstede

Inwoners3.375
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Stuivenbergheem 15
178m
Lidl
Stuivenbergheem 1
270m
SPAR express
Rondweg Oost 11
544m

Scholen

56 binnen 5 km

De Bron
Basisonderwijs · 468 leerlingen
109m
cbs Tamim
Basisonderwijs · 298 leerlingen
161m
WereldKidz Balans
Basisonderwijs · 274 leerlingen
161m

Veelgestelde vragen

Over Van Barnevelderf 27, Veenendaal

Welk energielabel heeft Van Barnevelderf 27?

De woning aan Van Barnevelderf 27 in Veenendaal heeft energielabel A.

Is €800.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €800.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Veenendaal, maar het is een ruime woning (166 m²) met een groot perceel (238 m²) en energielabel A. De prijs weerspiegelt de kwaliteit en het bouwjaar 2017. Vergelijk met andere hoekwoningen in de gemeente om te zien of het past binnen je budget.

Hoe is de buurt Buurtstede om in te wonen?

Buurtstede is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er is een park op loopafstand en de meeste voorzieningen zijn dichtbij. De buurt heeft een lage criminaliteit en een gemiddelde stedelijkheidsgraad. Het is een fijne plek voor wie van ruimte en rust houdt.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Bron, cbs Tamim en WereldKidz Balans zitten allemaal binnen 200 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar er zijn voldoende opties in Veenendaal.