Twee-onder-één-kap te koop: Kolhornseweg 18, Hilversum
Verkocht onder voorbehoud
KopenHilversum2-onder-1-kapwoningenKolhornseweg 18

Kolhornseweg 18

Bloemenkwartier Zuid, Hilversum

€ 1.095.000
Buurt Bloemenkwartier Zuid, HilversumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 139m²
62% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Bloemenkwartier Zuid

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Kolhornseweg 18 ademt de sfeer van de jaren vijftig: royale kamers, een flinke tuin en een fijne, rustige ligging. Met 139 m² woonoppervlak en een perceel van 367 m² is dit een echte gezinswoning. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs van twee onder een kapwoningen in Hilversum ligt lager, maar dit object is ook bovengemiddeld groot.

De buurt: Bloemenkwartier Zuid

Het Bloemenkwartier Zuid is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 4600 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar mensen graag wonen, al zijn er geen bewonersreviews beschikbaar om dat te staven. De buurt Bloemenkwartier Zuid kenmerkt zich door ruime opzet en veel groen. CBS-cijfers laten zien dat het een doorsnee wijk is qua inkomens.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (op 800 meter lopen). De Goudenregenschool zit op nog geen 100 meter. Ook Montessorischool Zuid en Fabritiusschool zijn op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten in de buurt. De gemeente Hilversum biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hillen Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 7.878
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte367m²
Bouwjaar1952
EnergielabelE
BuurtBloemenkwartier Zuid
WijkZuid
GemeenteHilversum

Locatie

Kolhornseweg 18, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenkwartier Zuid

Inwoners4.655
Mannen46%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemenkwartier Zuid

Woningvoorraad2.324
Gem. WOZ-waarde€ 412.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Albert Heijn
Gijsbrecht van Amstelstr 177
814m
Albert Heijn
Van Hogendorplaan 44
1082m
Albert Heijn
Langestraat 53
1658m

Scholen

59 binnen 5 km

Goudenregenschool
Basisonderwijs · 327 leerlingen
83m
Montessorischool Zuid
Basisonderwijs · 399 leerlingen
587m
Fabritiusschool
Basisonderwijs · 437 leerlingen
740m

Veelgestelde vragen

Over Kolhornseweg 18, Hilversum

Welk energielabel heeft Kolhornseweg 18?

De woning aan Kolhornseweg 18 in Hilversum heeft energielabel E.

Is €1.095.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €515.000, maar dat komt doordat deze woning met 139 m² veel groter is dan het gemiddelde van 86 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.988, wat voor deze woning neerkomt op €7.878 per m². Dat is aan de hoge kant, maar de woning is ook bovengemiddeld groot en heeft een ruim perceel.

Wat betekent energielabel E voor de maandlasten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie. Dat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt hebben alle koopwoningen in het aanbod energielabel C, dus deze woning scoort minder goed.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Hilversum ligt op 2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je rechtstreeks naar Amsterdam, Utrecht en andere steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Goudenregenschool zit op 83 meter, Montessorischool Zuid op 587 meter en Fabritiusschool op 740 meter. Ook zijn er diverse kinderdagverblijven in de buurt, zoals op 300 meter afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 147 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze omvang. Het Bloemenkwartier Zuid staat bekend als een rustige, veilige buurt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 27 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat woningen hier snel van eigenaar wisselen. Voor deze specifieke woning is nog geen verkooptijd bekend, omdat hij pas te koop staat.

Hillen Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.