Twee-onder-één-kap te koop: Kreitenmolenstraat 182, Udenhout
KopenTilburg2-onder-1-kapwoningenKreitenmolenstraat 182

Kreitenmolenstraat 182

Bedrijventerrein Kreitenmolen, Tilburg

€ 785.000
Buurt Bedrijventerrein Kreitenmolen, UdenhoutBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 356m²
356m² woonoppervlakte
Jumbo op 144m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Udenhout

Deze forse woning uit 1928 staat op een groot perceel van 1070 m² en ademt karakter. Met 356 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een groot gezin of wie graag thuis werkt. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €785.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang en de ligging. In de regio worden vaker twee onder een kapwoningen in Tilburg aangeboden.

Bedrijventerrein Kreitenmolen: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Bedrijventerrein Kreitenmolen, een rustige buurt met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een kleine, hechte gemeenschap is: 220 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is laag (363), dus het is er niet druk.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Jumbo op 144 meter, of twee straten verder naar PLUS. Kindcentrum de Mortel (basisonderwijs) is op 735 meter, Basisschool De Wichelroede op 1033 meter. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een paar kilometer afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Peeters-Bouckaert Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 2.205
Woonoppervlakte356m²
Perceeloppervlakte1070m²
Bouwjaar1928
EnergielabelE
BuurtBedrijventerrein Kreitenmolen
WijkUdenhout
GemeenteTilburg

Locatie

Kreitenmolenstraat 182, Udenhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Kreitenmolen

Inwoners220
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Kreitenmolenstraat 149
144m
PLUS
Tongerloplein 23
801m
Jumbo
Koningsoord 64
2576m

Scholen

20 binnen 5 km

Kindcentrum de Mortel
Basisonderwijs · 308 leerlingen
735m
Basisschool De Wichelroede
Basisonderwijs · 339 leerlingen
1033m
Basisschool Berkeloo
Basisonderwijs · 450 leerlingen
2121m

Veelgestelde vragen

Over Kreitenmolenstraat 182, Udenhout

Welk energielabel heeft Kreitenmolenstraat 182?

De woning aan Kreitenmolenstraat 182 in Udenhout heeft energielabel E.

Is €785.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €785.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte van 356 m² en het grote perceel van 1070 m². De woning heeft energielabel E, wat hogere stookkosten betekent. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor een dergelijk object.

Hoe is de buurt Bedrijventerrein Kreitenmolen om in te wonen?

Het is een rustige, groene buurt met 220 inwoners. Veel huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen (35%) of ouderen. De omgevingsadressendichtheid is laag, dus het is er niet druk. Er zijn geen bewonersreviews, maar de cijfers wijzen op een kleine, hechte gemeenschap.

Wat zijn de dichtstbijzijnde voorzieningen?